Yatırım yapmaya başla!

Çinli Zhiche Auto’dan 400 Km Menzilli Şık SUV Singulato iS6!

Zhiche Auto, Pekin'de gösterdiği Singulato iS6 SUV modeline hiç görmediğimiz özellikler yüklemiş!
Çinli Zhiche Auto’dan 400 Km Menzilli Şık SUV Singulato iS6!

Pekin Otomobil Fuarı‘nın gerek Çinli modelleri gerekse de dışarıdan pazar için heveslenen firmalar için tam bir şölen alanına dönüşmüştü. 2025 yılına çoğu ülkede yasaklanacak fosil yakıt olaylarının yayılmasıyla özellikle Uzak Doğu ülkesi tüm gücünü bu kısma verdi. Ne yazık ki bu ülke ne kadar da sağlam yatırımlar peşinde koşsa da benzetme huyundan vazgeçemiyor.

Dış yatırımcı olaylarında adımlarını iyi atan Çin, hazır tasarımlar üzerinden üretimlerine devam ediyor. Singulato iS6‘da lüks klasman markalarını gözüne kestirmiş. Her ne kadar Jaguar – Land Rover grubu tasarım gösterme konusunda önlem almış olsa da işe yaradığını söyleyemeyeceğim.

Singulato iS6’dan ilk hissettiğiniz ne oldu?

Zhiche Auto Singulato iS6 SUV Elektrik

Mutlaka sizde Range Rover modellerinden daha kompakt yapıda bir aracına bakıyor hissi doğmuştur. Tasvip etmesekte iS6’nın iyi görüntü ışığı saçtığı bir gerçek!

Ön tasarım için İngilizlerden bir hamle gelebilir.

Zhiche Auto Singulato iS6 SUV Karoser

Bütünlüğün iyi sağlandığı iS6’da farların Range Rover‘la benzer Led aydınlatmaları taşıdığını görmekteyiz.

SUV’un sportif tamponu değişik ızgara tipine sahip. Parlak siyah ızgarasında şimdilik ışıklı model yazısını bulunuyor.

Singulato, yan kısımdan oturaklı duruyor.

Zhiche Auto Singulato iS6 SUV profil

Gördüğümüz resimde arka kapıların Rolls Royce tarzı oluşuna yine şaşırdık. Geniş bir alan besleyen iS6’da, kalıplar yerinde olmuş.

Arka kısımda özelleştirilmiş çalışmalar buluyoruz.

Zhiche Auto Singulato iS6 SUV Arka Görünüm

Tavandan daralarak gelen karoser, arka çamurluk ve tampon kısmında genişletilerek iS6’yı olağandan daha kaslı göstermiş. Güzel stillere sahip far sisteminin üst kısmında digital bir ekran olsa da üretim modelinde olur mu bilemiyorum.

Büyük cam tavanın avantajıyla iç mekanın çok teknolojik ve ferah olacağı kanısındayım.

Zhiche Auto Singulato iS6 SUV Tavan

İlk başta bizleri 15.6 inçlik bilgi – eğlence sistemi karşılıyor. Ekranın içerik özelliklerinden çok dikkatimizi yatay ve dikey ayarlanabilmesi çekiyor.

Torpido gözü kısmı akıllıca dururken, havalandırma ve bazı kısımlara uygulanan krom Singulato iS6’yı gereğinden lüks göstermiş.

Yolcuların EV araçta konforlarını üst seviyede tutacak halde konu işlenmiş.

Zhiche Auto Singulato iS6 SUV İç Mekan

Koltuk başlarına gelen 16.4 inç ekran sayesinde yolculuklar sırasında Beats kulaklıklarla bağımsız şekilde vakit geçirebileceksiniz.

Singulato iS6 için söylenen menzil rakamları içerisinde sağlam pil rezervinin olduğunu anlatıyor.

Zhiche Auto Singulato iS6 SUV Kokpit

Aslında pille ilgili detaylar verilmedi. Teknik bilgiler arasında 349 hp ve 580 nm torka sahip olacağı bildirildi. İki elektrikli motorun olacağı ve 400 km mesafeye kadar pillerin yeteceği söylendi.

Zhiche Auto’nun yeni aracının özellikleri bu kadarda sınırlı değil!

Acaba daha ne olabilir diye düşünürken, bizde sizlere Singulato iS6’nın 2. seviye otonom sürüş özelliğine sahip olcağını, bu ek olarak 7 kişilik koltuklarla geleceğinin altını çizelim.

Yadırgasakta Çinli bir firma güzel bir işçilikle günümüze uygun bir SUV araç yapmış. Dış yapısına verilen parça ve şekillerini beğenmeme şansımız olmadı. Yerinde yapılan iç mekan dokunuşlarında yönü ayarlanabilen ekranın düşünülmesi dikkat çekici olmuş. Zhiche Auto, Singulato iS6’nın üretimine 2020 yılında önce gececeği şirket tarafından söylendi.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum