Yatırım yapmaya başla!

Çin’de Kaza Yapan LPG Yüklü Tankerin Patlama Anı!Hayatımızda trafik kazalarına dair bir çok görüntü izlemişizdir. Kazanın iyisi olmaz ancak bazıları yine de komik ve ufak atlatılıyor. Ancak Çin’de geçen bu olayda resmen dehşet anları yaşanıyor. Pekin – Harbin Otoyolu‘nda seyir halindeki bir LPG yüklü kamyon kaza yaparak yakıtı yola dökülüyor.

Videoda göreceğimiz gibi araçlar bir anlık duruyor ancak birisi kaza mahalinin etrafından dolaşmaya çalışıyor. Zaten ne oluyorsa o saatten sonra oluyor. Yanmaya meyilli tank bir anda alev alarak yol boyunca yüksek alevler eşliğinde dağılıyor. Araçlar bir anda devasa ateşin ortasında kalıyor. Kamera ile kayıt alan sürücü geri giderek kurtuluyor.

Aldığımız haberlere göre kazada kimse ölmedi. Ancak tanker sürücüsünün yangın söndürme esnasında vücudunun %50‘sinden fazlasının yandığı söylendi. Görüntülerde gayet net şekilde gördüğümüz alevler arasında kalan vatandaşında ufak yanıkları olmuş.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum