Yatırım yapmaya başla!

Christian Louboutin İmzalı Özel Üretim Ayakkabılar: “Made to Measure”

Christian Louboutin İmzalı Özel Üretim Ayakkabılar: “Made to Measure”

“Kırmızı tüm renklerin üzerindedir!” Bu cümle kime ait, tahmin edebilir misiniz? Elbette ayakkabı konusunda efsane bir isim olmayı başaran Christian Louboutin’e. Neredeyse tüm dünya kadınlarının hayranı olduğu eşsiz bir tasarımcıya. 7 Ocak 1963 Fransa doğumlu olan Louboutin, istisnasız her kadının dolabında mutlaka bulunmasını istediği kırmızı tabanlı ayakkabıların tasarımcısıdır. Ayakkabı üretimine 1991 yılında başlayan ünlü modacı, 1992 yılında kırmızı tabanlı ayakkabıların patentini almıştır. Ardından yüksek topuklu ayakkabılar ve stilettolarıyla yeni bir akım başlatan Louboutin, ürünleriyle günümüzde dünyanın en gözde isimleri tarafından da sıklıkla tercih edilir.

Başarılı ismin imzasını taşıyan bir ayakkabıya sahip olmak, şüphesiz tüm kadınlar için bir ayrıcalığı işaret eder. Feminen tasarımları ile bayanlara özel dünyanın en lüks ayakkabı markaları arasında gösterilen Louboutin, yeni projesi Made to Measure ile kadınların hayranlığını bir kez daha kazanacak gibi görünüyor. İsterseniz, sizleri daha fazla meraklandırmadan, Louboutin’in ayrıcalıklı müşterilerine sunduğu hizmetin detaylarını incelemeye başlayalım. Zira bu tasarımdan sonra dolabınızdaki ayakkabı koleksiyonunu tekrar gözden geçirebilirsiniz. Uyarmadı demeyin!

İşte karşınızda Christian Louboutin imzalı özel üretim ayakkabılar:

Christian Louboutin “Made to Measure” Hizmeti

Christian Louboutin "Made to Measure" Hizmeti“Dünyanın en özel ayakkabıları yalnızca bir ölçüde üretilenlerdir: Sizin ölçülerizle!” Louboutin’in bu sözleri aslında konuyu özetler nitelikte. Çünkü başarılı tasarımcı müşterilerine, başka bir kişinin ayağında göremeyeceğiniz, eşi benzeri olmayan ayakkabılar vaat ediyor. Aslına bakarsanız marka her ne kadar ayakkabı alanında uzmanlaşsa da usta tasarımcılarıyla modanın her bölümüne hitap etmeye çalışıyor. Geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdüğü kolye olabilen Christian Louboutin yeni ruj koleksiyonu bunlardan biriydi. Ama şimdi biz dilerseniz, bu şık konsepte geri dönelim.

Made to Measure olarak belirtilen servisinin detaylarını, sizin için öğrendik ve şu bilgilerle karşılaştık. Öncelikle, bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak isteyen kadınların bir ayakkabı için 3.400 dolar, bir bot içinse 4.000 dolar ödemesi gerektiğini belirtelim. Bunlar yalnızca ortalama fiyatlar. Müşterilerin tasarım isteklerine göre fiyatların daha da yükseleceğini tahmin edebilirsiniz.

Christian Louboutin "Made to Measure" HizmetiDiğer taraftan, tüm ayakkabıların Louboutin’in Paris’teki atölyesinde el işçiliği ile hazırlanacağını belirtelim. Ancak daha önce müşterinin buraya gelmesi gerekiyor. Çünkü ayak ölçüsünün alınması, ayakkabıların hazırlanma aşamasındaki ilk işlem. Biraz daha detaya inersek, Louboutin için çalışan uzman kişilerin, ayak ucundan bileğinize kadar santim santim ölçüm yaptıklarını belirtebiliriz. Bu ölçümden sonra da köpük bir kalıp yardımıyla, ayaklarınızın 3 boyutlu ölçümü de yapılmış oluyor. Ardından müşterilere, arzu ettikleri ayakkabı topuğunun ne kadar yüksek olacağı, hangi malzemeyi tercih etmek istediği, işleme isteyip istemediği vb. hakkında sorular soruluyor. Bunların neticesinde, taslağı çıkartılan ayakkabının üretimi için start verilmiş oluyor.

Christian Louboutin "Made to Measure" HizmetiDikişinden, kesimine, tabanından, topuğuna kadar her bir detayı el işçiliğiyle yapılan ayakkabıların üretimi sırasında, müşterilerle iletişim içinde kalındığını da belirtelim. Sonuçta, Made to Measure işlemi olarak adlandırılan süreç, ortalama 1 yıl sonunda tamamlanabiliyor. Evet, süre birazcık uzun görünmüş olabilir; ancak sonunda Christian Louboutin imzalı özel bir ayakkabıya sahip oluyorsunuz. Ki yalnızca sizin için tasarlanan bir Christian Louboutin ayakkabısına sahip olmak için, bir sene beklemek çok da zor olmasa gerek…

1 yıl sonunda kendinize özel bir ayakkabının sahibi olmak… Kulağa biraz enteresan gelse de sanırım Louboutin için buna değer. Hem en azından bu siparişi veren kadınların böyle bir şansları var. Peki, biz ne yapalım? Bir değil, bin sene de beklesek Louboutin imzalı bir ayakkabıya sahip olamayacağız sanırım. Ne dersiniz, sizce Christian Louboutin’in fiyat etiketi aldığı paranın hakkını veriyor mu?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Moda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum