Yatırım yapmaya başla!

Chris Harris Tesla Model 3 Performante’yi Sınırlarında Test Etti!Top Gear’ın sunucularından Chris Harris, Tesla Model 3 Performante’yi sınırlarında kullandı. Çıktığı zamandan beri Model 3 ile ilgili çekilmiş onlarca video izledik. Kaza testleri de buna dahildi ve sağlamlığı ile önde bir motor olmadan bir aracın sağlam olduğunu kompakt sedanla anlamıştık.

27. sezon Top Gear‘ın en ilgi çekici test programının bu olduğunu söyleyebiliriz. Görüntüleri izlemeye başlamadan önce sadece Model 3 ile çeşitli görsel showlar olacağını zannetmiştik. Harris, daha fazla adrenalin için bir piste çıkarak Alman ve İtalyan rakipler karışında meydan okudu.

Elektriğin sıfırdan itibaren tüm torkunun hazır olduğu araçlar, haliyle çok daha atak kalkışlar yapabiliyorlar. Yeni bir otomobil teknolojisi olması tabi ki merak uyandırsa da biz yine de horultulu çalışan içten yanmalıları tercih ediyoruz.

Avrupa’nın en iyi sedanlarının yanına getirilen Model 3 Performante asfalta çıktı. Normalde draglar 400 metre olsa da işin içerisine biraz daha heyecan katılmış. Çünkü Model 3’ü 400 metrede geçebilen olmayacaktı!

Mercedes-AMG C 63 S, Alfa Romeo Giulia Qaudrifoglio ve BMW M3. Şaşırtıcı olmayan yarış başlagıcında Model 3 resmen yayından çıkmış bir ok gibi fırladı. Çok kolay şekilde yüksek hıza gelen Model 3, son süratlerine gelirken canavarlar tarafından yakın takipteydi.

Gücün sınırlarını 800 metrede gösteren Mercedes-AMG C63 S, bitiş çizgisini birinci geçmeyi başardı. Ardından Alfa ve BMW çizgiyi geçti. İkinci teste Alfa Romeo karşısında Model 3’ün neler yapacağına bakıldı.

Harris Giulia’nın sürüş zevki olarak muhteşem bir otomobil olduğunu söyledi. Köşe dönüş ve dengeleme olayında Alfa Romeo’nun zevk veren bir otomobil olduğunu söyledi. Model 3 tam tersi olarak drangtan daha hantal hareketler gerçekleştirmiş. Şu var ki işin sonunda salise farkıyla da olsa Model 3 Giulia’yı yenmeyi başardı.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum