Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Chris Harris, Piste Çıkardığı McLaren 600LT’ye Senna’dan Daha Heyecanlı Dedi!Chris Harris, Piste Çıkardığı McLaren 600LT’ye Senna’dan Daha Heyecanlı Dedi!

Bir şeylerin daha mükemmel olması için agresif karbon parçaların veya bir devasa rüzgarlığın otomobilin arkasından çıkmasına gerek yok. Top Gear‘ın başarılı sunucusu Chris Harris’de bunu anlatmak için McLaren 600LT ile piste çıkmış. Savurgan kullanımla direksiyon hareketlerini yapan Harris, bir nevi Senna’nın özel ve pahalı oluşunun, alt klasmandan daha fazla zevk verir düşüncesinin bilimsel çalışmasını yapmış.

Markanın en küçük koşucusu 600LT, büyük hidrolik süspansiyonlu, 720S’ten farklı olarak normal darbelere ve yaylara sahip bir düzene sahip. 600LT’ye özel yeniliğin virajlarda ve hareket etmede kolaylık sağladığı söylendi.

Egzoz çıkış yerlerinin tarifsiz duruşunun altında 3.8L’lik iki turbolu bir motor yatmakta. Küçük bir arabanın beslediği V8, 592 ps güce sahip. Aerodinamik mantığın yeniden ayarlanması sonucu, 600LT hız yaptıkça yola yapışması sağlanmış.

2.8 saniyelik kalkış hızı hiper makinanın hafif oluşuyla birlikte 328 km/h üst sınır hızlara çıkabiliyor. Harris, bebek McLaren’nin basit yaklaşımının sevdiğini söyledi. Bir bakıma milyon dolarlık Senna’ya kadar bu süper spor otomobilin tatmin edici olduğunu aktardı.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur