Yatırım yapmaya başla!

Mercedes Hayali Kuran Birinin “Chevrolet Cruze” ile Bunu Gerçekleştirmesi!

Avustralyalı biri, Chevrolet Cruze marka arabasını Mercedes'e çevirdi. İşte şaşırtıcı detaylar...
Mercedes Hayali Kuran Birinin “Chevrolet Cruze” ile Bunu Gerçekleştirmesi!

Dünyanın en ilginç birleşimlerinden birine bakıyoruz. Hayallerin ne boyutta olduğunu şimdi biraz daha iyi anlayabilirsiniz. En başta bu hayal ürünü arabayı Çinli bir firmanın yaptığını zannettim. Hatta lüks markaları kopyalayan Çinli firmalar listesine de ekleyebilirdik!

En başta şunu söylemem gerekir ki; bir arabanın bu denli başka bir markanın modeline uyarlanma şekl, büyük bir hevesten kaynaklı. Avustralyalı bir kişinin yaptığı “Cruze Change” çalışmasını, dibine gitmediğiniz sürece beyniniz onu Mercedes olarak algılayacaktır. Peki bu vatandaşın hayali Mercedes’in hangi modeli?

Cruze CLK’nın ön kısmında pürüzsüz bir çalışma görüyoruz.

Aslında bunu yapmasının sebeblerinden biri de Cruze’un kaput ve ızgara yapısının Mercedes CLK‘ya baya uygun olması olabilir. Far kısmı kalıp olarak aynı ekstra olarak Ledli siyah zemin uygulaması yapılmış.

Asıl CLK damgası ızgara kısmında yapılmış. Havanlandırma kısmı CLK’ya göre geniş dursa da koyulan logo ile iş bitirilmiş.

Arka kısma ön kısım gibi birebir benzer diyemeyiz.

Buradaki amaç aslında her bir parçanın benzeyip benzememesi değil! Far arası krom çıta üzerine koyulan, normalde Mercedes araçlarının kaputunun ucuna yerleştirilen arma takılmış. Bagaj üzerine de CLK 55 ve AMG yazması da gerçekten bir anlık ikilemde bırakıyor. Şimdi algıyı anlayabildiniz mi? Herkes diyemeyiz ancak birçok kişi bu arabayı bir anda olsa Mercedes zannedecektir.

Avustralyalı hayalperestimizin Amerikan bir arabaya Alman gen taşıma çalışmaları gerçekten sempatik olmuş. Zaten amacı da ortaya gülümsetecek bir şey çıkarmak dır. Ama araştırırsak Cruze sahibinin kesin Çinle bir ilişkisi olduğunu bulabiliriz! Buda işin espirisi tabi…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum