Yatırım yapmaya başla!

Charles Manson’un Cenazesi ve Mirası için Büyük Savaş!

Charles Manson’un mirasçısı olabilmek için başlatılan mücadele devam ediyor. Ve haftalardır hastanede bekletilen Manson’un cenazesiyle mirasının kime verileceği hala belli değil!
Charles Manson’un Cenazesi ve Mirası için Büyük Savaş!

Geçtiğimiz yıl 19 Kasım’da ölen ünlü seri katil Charles Manson’un mirasçısı olabilmek için çekişmeli bir savaş başladı. Ve iddialara bakılacak olursa, bu çekişme uzun süre aha devam edecek. Çünkü ortada bir torun, iki çocuk, bir de mektup arkadaşı koleksiyoncu var.

Hepsinin Manson’un mirasında hak talep ettiği olası mirasçıların bu kadar diretmesindeki sebep ise tabii ki seri katilin onlara kazandıracağı milyon dolarlar. Zira Manson’un mirasçısı olacak kişi, aynı zamanda seri katilin fotoğrafları, şarkıları ve benzerlerinin haklarına da sahip olacak.

60’lı yıllarda yönettiği ünlü tarikatla ve Sharon Tate cinayetiyle ünlü olan Charles Manson ölümünden sonra bile gündemde!

Seri Katil Charles Manson Ölümünden Sonra GündemdeÖyle ki Charles Manson’un mirasçısı olabilmek için hukuk mücadelesine başlandı. Seri katilin torunu olduğunu iddia eden Jason Freeman’ın dedesinin kalıntılarını alabilmek için başvurduğu mahkemeden veto yemesiyle birlikte olay manşetlere taşındı.

İddiaya göre; Charles Manson’un kalıntıları Freeman’a teslim edilmedi çünkü hakimin yetki sınırı vardı.

Charles Manson'un Kalıntıları Torunu Jason Freeman'a Teslim EdilmediTMZ’nin haberine göre; Freeman’ın dosyayı Los Angeles’ta açması fakat seri katilin Kern County Hastanesi’nde ölmesi Freeman’ın başvurusunun reddedilmesine yol açtı.

Öte yandan; Freeman basına yaptığı 17 dakikalık konuşmada; dedesini sevdiğini, onun küllerini savurmak istediğini söyledi.

Freeman Dedesi Olduğunu İddia Ettiği Manson Hakkında Açıklama YaptıAyrıca dedesinin 2 ayı aşkın süredir buzun üzerinde yattığını ve bu durumu acilen çözüme kavuşturması gerektiğini belirtti.

İlaveten; oyunculuk da yapan muhasebeci Rebecca Evans da Manson’un mirasında hak sahibi olduğunu iddia etti.

Rebecca Evans Charles Manson'un Mirasından Pay Almaya ÇalışıyorKendisinin bebekken 1969’da Spahn Ranch bölgesinde bulunduğunu söyleyen Rebecca Evans, üvey kardeşine katılarak Manson’un kızı olduğunu ve DNA testi yaptırmak istediğini belirtti.

Bu arada bir de Manson’un oğlu olduğunu iddia eden ve babasının mirasını almak için talepte başvuran Matthew Roberts var.

Matthew Roberts Charles Manson'un Oğlu mu?Matthew Roberts’ın iddiasına göre elinde onun Manson’un oğlu olduğunu gösteren ve seri katilin imzasını taşıyan bir vasiyetname bulunuyor.

Freeman ise dedesinin hiçbir zaman vasiyetname yazmadığını, tek hak sahibinin kendisi olduğunu öne sürüyor.

Freeman Diğerlerinin Dolandırıcı Olduğunu SöylüyorTorunu olduğunu iddia eden Freeman, diğerlerinin para peşinde koşan dolandırıcılar olduğunu, dedesinin mirasını onlara yedirmeyeceğini belirtiyor. Tüm bu mirasçılara ek olarak; Manson’un koleksiyoncu mektup arkadaşı Michael Channels’e göre de seri katilin sahip olduğu her şeyin kendisine verilmesi gerekiyor.

Fakat hakimin verdiği karara göre hepsi sonuç için beklemek zorunda. Çünkü Manson’un gayrimenkulünün kime verileceğini seri katil tutuklanmadan önce orada yaşadığı için Los Angeles mahkemeleri, cenazesinin kime verileceğini ise Bakerfield’daki mahkemeler belirleyecek.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum