Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Chainlink, Grayscale Yatırımı Sonrası 30 Dolara Yükseldi

Grayscale kripto alımlarına devam ediyor.
Chainlink, Grayscale Yatırımı Sonrası 30 Dolara Yükseldi

Kripto para şirketi Grayscale, belirli zaman aralıklarıyla dijital varlık alımlarını sürdürüyor. Şirket geçtiğimiz hafta sonu içerisinde 3.1 milyar dolar kripto para alımı gerçekleştirmişti. Grayscale alımlarına bir yenisini ekledi ve kripto para rezervlerine 11.570 Chainlink (LINK) ekledi. Bu alım sonrası LINK’in değeri yüzde 10’dan fazla arttı ve 30 dolara kadar yükseldi.

Yükseliş trendi büyük ölçüde, altcoin piyasasındaki daha geniş bir yükseliş trendinin bir parçası olarak geldi . Bu arada LINK, New York merkezli Grayscale Investments’ın bir gecelik satın alma çılgınlığından ek bir artış elde etti.

Grayscale’den LINK Yatırımı

Grayscale'den LINK Yatırımı
Kaynak: bybt.com

ByBt.com tarafından getirilen veriler, kripto yatırım firmasının 17 Mart’tan 1 Nisan’a kadar Grayscale Chainlink Trust için 115.570 LINK token satın aldığını gösteriyor. LINK/USD dört saatlik grafikteki teknik göstergeler, paritenin yükselen bir takoz içinde işlem gördüğünü gösteriyor.

LINK/USD analizi
Kaynak: TradingView

Teklifler iki farklı yükseliş çizgisi arasında dalgalandı ve tüccarlara, alt trend çizgisinden her sıçrama ve üst trend çizgisinden geri çekilme için ara dönem karları elde etmeleri için geniş fırsatlar sağladı. Bununla birlikte, Artan Yükselen Takozlar, aşağı yönlü ters dönüş modelleridir. Central Charts, yükseliş görünümlü yapının yüzde 80 vakada aşağı yönlü bir kırılmaya yol açtığını belirtiyor. Bu olursa LINK fiyatı 25 dolara kadar düşebilir.

LINK, BTC Karşısında Yükselebilir

LINK, BTC Karşısında Yükselebilir
Kaynak: TradingView

FXStreet’de paylaşılabn bir analiz, Chainlink’in aşırı yükselişte olduğunu gösteriyor. Analistler LINK/USD’nin simetrik bir üçgen yapısı içinde işlem gördüğünü ve bu durumun, formasyonun üst trend çizgisi direncinin üzerine çıkması durumunda paritenin yüzde 37’lik bir yükseliş hareketi kaydetme olasılığını artırdığını belirtiyor.

Analist Michaël van de Poppe ise Chainlink’in BTC paritesinde de yükseliş kaydedeceğini düşünüyor. Yani kripto para Bitcoin’den daha iyi bir yükseliş sergileyebilir. Poppe, LINK’n büyük olasılıkla BTC paritesinde dip noktada bulunduğunu söyledi.

Bir kripto para birimi duyarlılık izleme hizmeti olan Santiment tarafından getirilen zincir üzerindeki veriler yükselişin sürebileceğine işaret ediyor. Platform , 100 ila 100.000 LINK token arasında herhangi bir yerde saklanan zengin Chainlink cüzdanlarının sayısının Mart ayı boyunca arttığını ve daha yüksek bir satın alma hissine işaret ettiğini kaydetti.

Chainlink (LINK), akıllı sözleşmeleri gerçek dünya verisiyle buluşturmayı hedefleyen bir merkeziyetsiz kahin (oracle) ağıdır. Steve Ellis’in kurucu ortaklığını yaptığı Chainlink, Sergey Nazarov tarafından geliştirildi. Ekim 2017’de gerçekleştirilen ICO sürecinde toplam 1 milyar LINK token arzı ile $32 milyon toplanmıştı.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum