Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Balina Kuyruklarıyla Güçlendirilmiş Çevre Dostu Lüks Bir Yat: “Seataci”

Balina Kuyruklarıyla Güçlendirilmiş Çevre Dostu Lüks Bir Yat: “Seataci”

Eğer oldukça varlıklı bir milyarderseniz, lüks ve konforlu olanaklar içerisinde dünyayı turlayabileceğiniz süper yatların eşsiz ulaşım araçları olduklarını da iyi bilirsiniz. Bu süper yatların her biri, olağanüstü ulaşım araçları olarak maviliklerle buluşsa da içlerinden bazıları tasarımlarıyla, performans özellikleriyle ya da uzay mekiğinden çok daha teknolojik iç mekanlarıyla binlerce model arasından sıyrılabiliyorlar.

Geçtiğimiz günlerde sizlere tanıtmış olduğumuz TIME isimli süper yat gibi hem tasarımıyla hem de işlevleriyle fark yaratmayı başarıyorlar. Yat dünyasını ulaşılması zor bir boyuta taşıyan bu büyüleyici süper yat modellerine Seataci adında yeni bir üye daha katılıyor. Farklı tasarımı, pahalı fiyatı ve benzersiz çalışma prensibiyle türünün tek örneği bir süper yat olarak karşımıza gelen Seataci, karasal yaşamdan sıkılıp huzuru maviliklerde arayanları tamamıyla mest edecek.

Rüya gibi olanaklarıyla önceki seyahatlerinizden çok daha lüks bir seyahat imkanı sunan Seataci’nin bünyesinde barındırdığı kusursuz özelliklere dilerseniz birlikte bir göz atalım:

Türünün Tek Örneği Büyüleyici Bir Süper Yat Konsepti: “Seataci”

Türünün Tek Örneği Büyüleyici Bir Süper Yat Konsepti: "Seataci"Kendi bahçesine sahip, çevre dostu bir süper yat olarak daha önceleri karşımıza gelen Sky Ya gibi büyüleyici bir yat konsepti olan Seataci, birbirinden eşsiz tasarımları bizlerle buluşturan endüstri mühendisi Charles Bombardier tarafından tasarlandı. Son yılların en etkileyici çevre dostu su jeti olarak yat sektörüne yeni bir soluk kazandıran Seataci, deniz memelilerinden ilham alınarak meydana getirilmiş. Çevreye fazlasıyla duyarlı bir teknoloji ile hayat bulan bu benzersiz yat konsepti, şık ve eko-bilinçli yapısıyla türünün tek örneği bir süper yat olabilir.

Çevre Dostu Performans Özellikleriyle Fark Yaratacak

Çevre Dostu Performans Özellikleriyle Fark YaratacakGöz alıcı görünümünü çevre dostu yapısıyla tamamlayan bu yeni süper yat konseptinde alışılmış dönen pervanelerin yerine, salınımlı itiş kanalları kullanılmış. Bu olağanüstü tasarım örneğinin her iki yanına yerleştirilmiş olan bu bölmeler, bir balinanın hareket etmek için kullanmış olduğu teknik ile benzer bir işleyişe sahip. İleriye doğru hareket edebilmek için suda dalgalanmalar gerçekleştiren bu itiş kanalları, Seataci modelini benzersiz kılan en önemli özelliğidir.

100 Milyon Dolarlık Değeriyle Kusursuz Bir Süper Yat  

100 Milyon Dolarlık Değeriyle Kusursuz Bir Süper Yat Belirtmiş olduğumuz özelliklerinin yanı sıra, hidrojeni yakarak hidroelektrik üretebilen Seataci, bu sayede sualtındaki yaşamın zarar görmesini de engelliyor. Ayrıca hidrolik sistemi ile dengeleyici bölmelerden de faydalanmak için denizaltılarda görülen su balast sistemi ile de donatılmış olan Seataci, oldukça farklı bir işleyişe sahiptir. Teknik özelliklerin yanı sıra, eşsiz bir manzara sunan bir villa gibi tasarlanmış lüks iç mekanı veya helikopter pistleri, geniş bir yüzme havuzu ve tropikal bahçeler ile donatılmış güvertesiyle de olağanüstü bir seyahat imkanı tanıyor. Eğer sizler de karasal hayattan sıkılıp, maviliklerin sonsuzluğunda kendinizi bulmak için Seataci yatına sahip olmak istiyorsanız, 100 milyon dolar gibi astronomik bir rakamı gözden çıkarmalısınız.

Bazılarımız, görsel güzelliği ve lüks imkanları daha fazla önemsiyor olsak da yat dünyasının yeni yıldızı Seataci, hem çevre dostu işleyişi hem de ultra lüks göz alıcı tasarım özellikleriyle beklenti ve isteklerimizi fazlasıyla karşılamayı başarıyor. Peki, 100 milyon dolar değerindeki bu devasa balina ile denizlerin altını üstüne getirmek istemez miydiniz?Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Sektörel kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum