Yatırım yapmaya başla!

Tarihin En Büyük Felaketlerinden Birinin Yaşandığı Çernobil’de 30 Yıl Sonra Çekilmiş GörüntülerUkrayna’nın Çernobil şehrinde gerçekleşmiş olan Nükleer Santral patlaması ve sonrasında gerçekleşen yangın tarihin en büyük felaketlerinden biri olarak hatırlanmaktadır. 26 Nisan 1986 yılında gerçekleşen Nükleer Santral patlamasında başta Çernobil bölgesi olmak üzere çok geniş bir bölge ciddi boyutlarda etkilenmiştir.

Dünyanın en büyük nükleer felaketlerinden birisi olan Çernobil patlamasında, hem Avrupa hem de Türkiye’ye ciddi miktarda radyasyon salınımı gerçekleşmiştir. Olay anında yaşanan yangında 31 kişi hayatını kaybetmiş ancak yayılan radyasyon nedeniyle uzun vadede, çok büyük bir bölgede yaşayan milyonlarca insanda olumsuz etkiler görülmüştür.

Felaketin yaşandığı Çernobil bölgesinde ise radyoaktivite nedeniyle tüm giriş çıkışlar kapatılmıştır. Bugün hala bölge felaketin izlerini taşımakta ve tehlikeli düzeyde radyasyona sahiptir. İzlediğiniz görüntülerde yaşanan felaketin üstünden 30 sene geçtikten sonra Çernobil’de çekilmiş görüntülere tanık oluyorsunuz. Terk edilmiş halde bulunan şehirde 30 yıl önce yaşanan felaketin izlerine rastlamanız mümkün oluyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum