Yatırım yapmaya başla!

Cem Yılmaz’ın Beklenen Projesi Karakomik Filmler’den İlk Fragman Geldi!Usta komedyen Cem Yılmaz’ın yeni filmi Karakomik Filmler’in bilindiği üzere uzun süredir bekleniyor. İki filmin bir arada olduğu Karakomik Filmler’den ilk fragman izleyenler ile paylaşıldı. Film, içerisinde iki ayrı yapım olarak karşımıza geliyor. Tek bilet ile aynı seans içerisinde iki ayrı kısa filmin olduğu Karakomik Filmler’in çekimleri geçtiğimiz gün tamamlanmıştı.

Aynı seans içerisinde 60’ar dakikalık iki farklı kısa filmin yer alacağı Karakomik Filmler, İki Arada ve Kaçamak ile farklı hikayeler ile geliyor. Filmin kast kadrosu ise usta komedyenin diğer filmlerinden yabancı olmadığımız şekilde.  Cem Yılmaz’a Ozan Güven, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Necip Memilli, Cem Davran gibi isimler eşlik ediyor. 2 Arada’da Ayzek isimli bir çaycıyı canlandıran Cem Yılmaz’ın arabalı vapurda geçen hüzünlü hikayesi konu alınıyor. Kaçamak bölümünde ise bir grup arkadaşın tatilde başına gelen gülünç olaylara tanık oluyoruz.

Filmin vizyona giriş tarihi 18 Ocak 2019 olarak duyurulmuştu. Ancak son dönemde yapımcılar ile yayıncılar arasında yaşanan anlaşmazlıklar sonucu filmin yayınlanmasının ileri bir tarihe alınması söz konusu olmuştu. Zaten fragmanda yer alan “Yakında” ifadesi de bu durumu doğruluyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum