Yatırım yapmaya başla!

Cem Boyner Microsoft Teknoloji Zirvesi’nde Hopi’yi Kişiselleştirmek için Yapay Zeka Kullanacaklarını Söyledi!

Bu yıl 5. kez düzenlenen Microsoft Teknoloji Zirvesi’nin konuşmacıları arasında olan Boyner Group CEO’su Cem Boyner, Hopi hakkında açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde;
Cem Boyner Microsoft Teknoloji Zirvesi’nde Hopi’yi Kişiselleştirmek için Yapay Zeka Kullanacaklarını Söyledi!

Yeni teknolojileri takip edip, geleceğin trendlerini yakalamak isteyen kurumları bir araya getiren Microsoft Teknoloji Zirvesi’nin konuşmacıları arasında Cem Boyner de bulunuyor.

Bugün İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen zirvede, ünlü CEO’lar dijital dönüşüm stratejilerini paylaşacak, ayrıca blockchain, yapay zeka, sanal gerçeklik gibi konular da uzmanlar tarafından masaya yatırılacak.

Microsoft Türkiye Genel Müdürü Murat Kansu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen zirvenin konuşmacıları arasında pek çok önemli isim bulunuyor.

Microsoft Teknoloji Zirvesi Cem Boyner KonuşmacıZirvenin programında belirtildiği gibi Denizbank Finansal Hizmetler Grubu CEO’su Hakan Ateş, Pegasus Hava Yolları Müdürü Mehmet Nane ve moderatör rolündeki Murat Kansu ile birlikte konuşma yapan Cem Boyner; alışveriş uygulaması Hopi hakkında açıklamalarda bulundu.

Boyner; “Alışverişin App’i” sloganı ile tanıtılan ve üyelerine alışveriş karşılığında Paracık kazandıran Hopi’nin kişilere özel teklifler sunduğunu belirtti.

“Bilgi çağında değil, ilgi çağındayız” diyen Boyner Group CEO’su, 2018 yılında yapay zeka teknolojisini kullanarak kişiselleştirmeyi daha ön plana çıkarmak istediklerini belirtti.

Dijital Dönüşüm panelinde konuşan Cem Boyner, Hopi ile 5.5 milyon kullanıcının isteğini anında görüp ona özel kampanya sunabildiklerinden bahsetti.

Cem Boyner Teknoloji Zirvesi'nde "Bilgi Değil İlgi Çağındayız" DediAyrıca görüşünü; “İstatistiklerle öngörüp, ekosistemlerle bankadan kredi, havayolundan bilet ile rekaberlik sunuyoruz” sözleriyle anlattı. Pegasus Hava Yolları Müdürü Mehmet Nane de rekabetin rekaberliğe dönüştüğünü ve yapay zekanın sektörler arasındaki işbirliğini artırdığını belirtti.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum