Paylaşım

Şirketin CEO’su Ürettiği Çelik Yeleği Denemek için Hedef Oldu!

 

Firmalar ürettikleri ürünlerin test aşamalarını yayınlayarak o ürünlerin güvenirliği hakkında önemli detaylar verirler. Savunma sanayinde üretim yapan Ukrainian Armor şirketinin CEO’su Vyacheslav Nalyvaiko üretmiş olduğu çelik yeleğin yapılacak olan testi için namlunun karşısına geçti.

Videoda çelik yeleği ile silahın karşısında hedef olan CEO’nun zerre kadar korkmadığını görebilirsiniz. Son derece ölümcül etkiye sahip otomatik silahlara karşın üretmiş olduğu yeleğe güvenen şirket CEO’su Vyacheslav Nalyvaiko herkesin cesaret edemeyeceği bir şeyi yapıyor.

Rus yapımı AK47’nin karşısına geçen Nalyvaiko, 10 metre uzakta bekleyerek testin başrolünü oynadı. Mermi şiddetinin büyük kısmını emecek şekilde tasarlanan çelik yelek, kişinin dengesini bozmayacak ve kolay taşınabilr şekilde hazırlanmış. Şirketin CEO’su Vycheslav Nalyvaiko yaptığı açıklamada “Eğer çelik yelek üretiyorsanız, ne kadar sağlam olduğundan emin olmalısınız” ifadelerini kullanarak üretmiş olduğu çelik yeleğe ne derece güvendiğini vurgulamış oldu.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın


Bunu okuyan bunları da okur