Yatırım yapmaya başla!

Mini Dizi Catch-22’de George Clooney’nin Yerini Kyle Chandler Aldı!

Hulu’nun iddialı mini dizisi Catch-22’de roller George Clooney’nin isteğiyle değişti. Daha çok kamera arkasında olmak isteyen Clooney, kendisinin yerine Kyle Chandler’ı seçti.
Mini Dizi Catch-22’de George Clooney’nin Yerini Kyle Chandler Aldı!

Joseph Heller’in 1961 tarihli kült romanı Catch-22’nin aynı adı taşıyan mini dizi uyarlamasında yeni gelişmeler yaşandı. George Clooney’i ekranlara döndürecek yapım olarak da ünlenen ve Hulu ekranlarında yayınlanacak olan dizinin ekibine, Kylie Chandler da katıldı.

Daha doğrusu, Kylie Chandler’ın normalde George Clooney’nin canlandıracağı Albay Cathcart karakterine hayat vermesine karar verildi. Hulu ile Clooney’nin ortak aldığı bu kararın arkasındaki en temel neden ise ünlü yıldızın, daha çok kamera arkasında yer almak istemesiydi.

Zaten kendisi daha önce yaptığı emeklilik açıklamasında da paraya ihtiyacının olmadığını söylemiş, aktörlük yerine kamera arkasına yoğunlaşacağını dile getirmişti.

George Clooney Emeklilik Açıklaması İşte bu nedenlerden dolayı Clooney rolünü Kylie Chandler’a devretmeye karar verdi. Merakla beklenen mini dizide Albay Cathcart yerine Scheisskopf karakterine hayat verecek olan Clooney, Catch-22’nin yapımcı ve yürütücü koltuğunda daha aktif olmak istedi.

Diğer taraftan; Clooney daha önce de mini dizisine kattığı yeni oyuncularla gündeme gelmiş ve yapım konusunda iddialı olacağını herkese göstermişti.

Clooney Kamera Arkasına YoğunlaşacakÖrneğin; kendisinin yanı sıra Christopher Abbott’un da yer aldığı diziye geçtiğimiz günlerde 3 Altın Küre ödüllü Hugh Laurie de eklenmişti. İlaveten; yürütücü yapımcı olarak George Clooney, Grant Heslov, Richard Brown ve Steve Golin’in yer aldığı mini dizinin senaristliğini ise Luke Davies ile David Michôd üstlenecekti.

Yeri gelmişken; dizinin ya da romanın konusuyla ilgili yeteri kadar bilgi sahibi olmayanlar için de şunları söyleyelim.

Catch-22 Mini Dizi GelişmelerII. Dünya Savaşı’nda İtalya’da görev U.S. Air Force pilotu John Yossarian’ın (Christopher Abbott canlandıracak) öyküsünü konu alacak dizide, Yossarian’ın içine düştüğü durumu anlatacak.

ABD’de 3 kez yasaklanmış olan romandaki gibi bir nevi kara mizah örneği olacak dizide, Yossarian’ın ABD ordusunun her geçen gün biraz daha artırdığı uçuş sayısını düşünmektedir. Bir tarafta görevi bitirme isteği bir tarafta Madde 22’nin yaptırımlarını düşünen Yossarian, arada sıkışıp kalmıştır. İşte bu noktada Clooney de Yossarian’ın harp okulundaki bir eğitim komutanını canlandıracaktır.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sinema kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum