Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Cardano için Yapılan Son Tahmine Göre Fiyat 25 Kat Artabilir

İsabetli tahminleri ile bilinen Capo, ADA’nın 30 dolara kadar yükseleceğini iddia ediyor.
Cardano için Yapılan Son Tahmine Göre Fiyat 25 Kat Artabilir

Twitter’da Capo olarak bilinen analist, 2020’nin Mart ayında Bitcoin’deki sert düşüşü bilerek tüm dikkatleri üzerine toplamıştı. Belirli zaman aralıkları ile analizlerini paylaşan tüccar, ADA için yeni tahminlerde bulundu. Capo’ya göre ADA ilerleyen dönemde yeni bir ralli başlatabilir ve bu yükseliş inanılmaz seviyelere ulaşabilir.

Analiste göre Cardano 1.18 dolarlık fiyatından 30 dolarlık bir boğa piyasasının zirvesine ulaşabilir. Bu da ADA için 25 kata varan parabolik bir artış anlamına geliyor. Capo, ADA’nın orta ve uzun vadede son derece iyimser göründüğünü düşünüyor.

ADA orta ve uzun vade
Kaynak: Twitter

Cardano’nun piyasa değeri, fiyatı 30 dolara fırlarsa 1 trilyon dolar civarında olacak. Capo, dikkat çekici yükseliş hedefine ulaşmadan önce, orta vadede ADA’nın 4 dolara kadar yükselebileceğini düşünüyor. Kripto para yazım itibariyle 1.20 dolar seviyesinden işlem görüyor.

ADA/BTC paritesi
Kaynak: Twitter

ADA/BTC’ye bakıldığında Capo, paritenin şu anki değeri 0.00002’den 0.00004’e %100’lük bir artış için hazırlandığını tahmin ediyor. Tüccar ayrıca Ethereum’un da yükseliş içerisinde olduğunu ve bunun zamanının geldiğini söylüyor.

Bitcoin ile değerlendirmelerde bulunan Capo, dibin zaten içinde olduğuna ve önde gelen kripto varlığının şu anki yaklaşık 58.000 dolarlık fiyatından %40’ın üzerinde kazanç elde etmeye hazır olduğuna inanıyor. Capo, BTC ile ilgili paylaşımında, “Satmıyorum. Birkaç hafta içinde fiyat 80.000 doları geçecek, altcoinler uçacak ve burada sattığınız için pişman olacaksınız.” ifadelerini kullandı.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum