Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Cardano Kurucusuna Göre Dogecoin Piyasa için Tehdit Oluşturuyor

Cardano’nun patronu Charles Hoskinson, DOGE ile ilgili konuştu.
Cardano Kurucusuna Göre Dogecoin Piyasa için Tehdit Oluşturuyor

Son dönemde kripto para piyasasında en çok yükselen coinler arasında Dogecoin’in başı çektiği görülüyor. DOGE’nin bu denli yükselişinde başta Elon Musk’ın paylaşımı olmak üzere pek çok etken rol oynuyor. Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, Dogecoin ilgili açıklamalarda bulundu.

Hoskinson, Cardano durumu ve kripto piyasalarıyla ilgili son açıklamasında, DOGE’nin sürdürülebilir olmadığını ve milyonlarca yatırımcıyı haklarından mahrum bırakacak feci bir başarısızlıkla sonuçlanacağını söyledi. Hoskinson böyle bir olayın piyasanın itibarına zarar vereceğini düşünüyor.

Dogecoin piyasanın itibarına zarar veriyor

Hoskinson, yatırımcılar için bir başka potansiyel sorun olarak yüksek bir servet yoğunluğuna işaret ediyor. İnsanların %90’ından fazlasının varlıkların %1’inden daha azına sahip olduğunu belirten Hoskinson, herhangi bir anda yatırımcıların başarısızlık yaşayabileceğini ifade ediyor.

İnsanların DOGE’den0.60 ya da 0.01 dolardan sattıklarında büyük kar ettiklerini belirten Cardano kurucusu, bunun kötü bir durum olduğunu belirtti. Bu noktada en olası sonucun felaket olabileceğini belirten Hoskinson, “sınırlı deneyime sahip insanlar bu varlıkları edinirler ve başarısızlık meydana geldiğinde büyük zarar görürler” diye konuştu.

Dogecoin an itibariyle 0,60 dolar seviyesinden işlem görüyor. Elon Musk’ın yatın katılacağı Saturday Night Live etkinliğinde Dogecoin ile ilgili açıklamalarda bulunması bekleniyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum