Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Cardano Kurucusu Küresel Ekonominin Çökeceğini Söyledi

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, küresel piyasalar ve kripto paralarda yaşanan son gelişmeleri değerlendirdi.
Cardano Kurucusu Küresel Ekonominin Çökeceğini Söyledi
HABER GİRİŞ

Kripto para piyasası, tüccarlar ve yatırımcılar arasındaki düşüş eğiliminin etkisini göstermesiyle birlikte düşüşler yaşamaya devam ediyor. Piyasanın önde gelen varlıkları çok büyük kayıplar yaşadı.

Kripto piyasası enflasyon ve faiz artışlarının bir sonucu olarak düşüş baskısına maruz kalıyor. Cardano’nun ( ADA ) yaratıcısı ve kurucusu Charles Hoskinson, kripto para birimi alanının ve genel olarak daha büyük pazarların mevcut durumu hakkında görüşlerini paylaştı.

Hoskinson: Küresel Ekonomi için Çökecek

Hoskinson, kurumların insanların parasıyla oynuyor gibi göründüğü için bunun küresel ekonomi üzerindeki etkisine dikkat çekti. Cardano kurucusu Ukrayna’daki savaşın da ekonomileri toplu halde etkilediğini söyledi.

Kurumsalların kaderini seçtiğini vurgulayan Hoskinson, çökecek küresel bir ekonomide yaşadıklarını, savaş gibi şeylerin bu düzeni sürdürülemez hale getireceğini söyledi.

Hoskinson kurumlar ve hükümetlerin, her yıl trilyonlarca dolar basarak dürüst davranmadığını, savaş ve salgın gibi sorunlar üzerinden ekonomik durgunluğu haklı çıkarmak istediklerini ifade etti.

GCM Yatırım Banner

Kripto paraları bu düzendeki rolüne değinen Cardano kurucusu, “Kripto para birimlerinin ve blok zinciri teknolojisinin amacı, bize sunulan distopik gelecekten her zaman farklı bir seçenek olmuştur. Mesele şu ki, özgürlüğümüzü geri alıyoruz, aradığımız şey bu.” diye konuştu.

Hoskinson sözlerini tamamlarken, Cardano’nun büyüyen bir ekosistemle ve Vasil Hard Fork’un Haziran sürümü için beklenmesi ile önemli ölçüde gelişmeye devam ettiğini görmek istediğini vurguladı

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.