Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Cardano’nun Yükselişini Ekim Ayına Kadar Sürdürebileceği Tahmin Ediliyor

Analist Ben Armstrong, Cardano’nun rallisini devam ettirmesini bekliyor.
Cardano’nun Yükselişini Ekim Ayına Kadar Sürdürebileceği Tahmin Ediliyor

Kripto para analisti Ben Armstrong, Cardano’nun rallisinin önümüzdeki altı ay boyunca devam etmesini bekliyor. Armstrong, 31 Ekim’e kadar Cardano’nun (ADA) 8,00 dolar seviyesine ulaşacağını tahmin ediyor. Bu noktada yatırımcıların kar etmeye başlayacağını söylüyor.

Altcoin döngüsünün sonunda, Cardano’nun 8 dolara ulaştığını görebildiğini söyleyen analist, bir çok insanın 10 dolara ulaşmasını istediğini gördüğünü belirtti. Armstronga’a göre insanlar 8 ila 9 dolar aralığında kar etmeye başlayacak.

Cardano’nun Yolu Uzun

Cardano'nun Yolu Uzun
Kaynak: piyasa.paratic.com

Yazım sırasında Cardano 1,23 dolardan işlem görüyor ve 10 dolarlık bir fiyat hedefine ulaşmak için %700’ün üzerinde değer kazanması gerekiyor. Armstrong, benimsenmesi arttıkça Cardano’nun uzun süre buralarda olacağına inandığını açıkladı.

ADA’ya dair değerlendirmede bulunan tüccar, “Şimdi bazı kurumların Cardano’ya baktığını görüyoruz. Bunun bir nedeni olduğunu düşünüyorum. Uzun vadeli oyunu ve yavaş yol haritasını anlıyorlar.” diye konuştu. ADA geçtiğimiz haftalarda Coinbase Pro borsasına listelenmiş ve bu gelişme sonrası fiyatında önemli oranda artış yaşanmıştı.

Kripto para birimi analisti ayrıca yaklaşan ilk halka arzın (IPO) Bitcoin dahil kripto para birimleri için yükselişe geçtiğine inandığını ekliyor. Coinbase IPO’nun kendisiyle birlikte çok fazla manipülasyon getireceğine inandığını belirten analist, bunun borsa için faydalı olduğunu söyledi.

Armstrong ayrıca Coinbase değerlemesinin doğrudan Bitcoin’e bağlı olduğunu düşünüyor. İnsanların büyük miktarlarda kripto paraya sahip olduğunu belirten analist, bunların çoğunun Coinbase’e bağlı olduğuna dikkat çekti.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum