Yatırım yapmaya başla!

İnsanların Yüreğini Ağzına Getiren Cansız Manken Şakası



İnsanlara birbirinden yaratıcı şakaların yapıldığına sıklıkla tanık oluruz. Bu şakalar izleyenler için eğlenceli olurken, şaka yapılanlar için ilginç anların yaşanmasına neden olmaktadır. Videoda izlediğiniz şaka ise Beyrut’ta gerçekleşiyor.

Cansız manken görünümünde bir dükkanın önünde duran insanlar, yoldan geçenleri adeta dumura uğratıyor. Kafalarında siyah maske bulunan cansız mankenler,  korkutucu bir şakanın başrolünü oynuyorlar.

İnsanların korkma derecelerine göre birbirinden farklı tepkiler verdikleri görülüyor. Kimisi yaşadığı korkunun etkisiyle sıra dışı tepkiler verirken kimisi ise yapılan şakayı daha sakin karşılıyor. Hiç beklemedikleri bir anda cansız manken sandıkları dekorun bir anda canlanması sonrası ortaya komik durumlar çıkıyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.



Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur











SAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum