Paylaşım

5 Yıldır En Çok Kazanan DJ Olan Calvin Harris, Hollywood Hills’e Milyonlar Döktü!


 

Dünyanın en çok kazanan DJ’i Calvin Harris’in Hollywood Hills’ten aldığı ev fiyatıyla dikkat çekti. İşte popüler kişiliğin yeni malikanesi;

2016’nın en çok kazanan DJ’leri listesinde ilk sırada yer alan Calvin Harris, bu sene de 7 haneli rakamlar kazanarak beşinci kez zirveye yerleşti. Öyle ki Forbes’a göre bu yıl dünyanın en çok kazanan ünlüleri listesinde de 40. sırada yer alan Calvin Harris milyonlarca dolarlık servetin sahibi.

İşte tam da bu noktada; milyoner ünlünün yeni satın aldığı evi hakkındaki habere geçebiliriz. Zira kendisi 5.5 milyon dolarlık yeni malikanesiyle epey ilgi çekti.

Kaliforniya’nın en zengin muhitlerinden biri olan Hollywood Hills’ten yeni ev alan Calvin Harris, bunun için 5.5 milyon dolar ödedi.

Calvin Harris Hollywood Hills Yeni EviÖte yandan, malikanenin eski sahibi de Swedish House Mafia’nın yıldızı Steve Angelo idi. Peki, malikanenin 5.5 milyon dolar olmasını sağlayan özellikleri neler?

İşin doğrusu, malikane yalnızca bulunduğu bölgeyle bile çuvalla para edebilecek nitelikte.

Malikane 5.5 Milyon DolarBuna ek olarak; malikanenin 4 yatak odası ve 5 tane de banyosu var. İki katlı malikanenin her bir odası özenle ve kaliteli mobilyalarla dekore edilmiş. Ancak Hollywood Hills evinin genel olarak sade bir görünümü var diyebiliriz.

Ayrıca modern bir iç tasarıma sahip olan malikanenin içinde Calvin Harris’in çalışabileceği tam donanımlı bir stüdyo yer alıyor.

Calvin Harris'in Milyonluk Evindeki StüdyosuNeticede; daha önce de birçok büyük gayrimenkul yatırımı yapmış olan DJ, görünen o ki kazandığı paraları çarçur etmeyi sevmiyor.

Ve doğrusunu söylemek gerekirse yatırımlarını gayet akıllıca değerlendiriyor. Ne diyelim; başarılarının ve yatırımlarının devamını diliyoruz sevgili Harris…

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın