Paylaşım

Call of Duty: WWII Fragmanı Filmleri Aratmayan Sahnelerle Hayranlarının Beğenisine Sunuldu!

 

Call of Duty: WWII oyunu yeni fragmanıyla beğeni toplamayı başardı. 2003 yılından bu yana birçok ödülün kazananı olan Call of Duty serisi, geçtiğimiz yıl yayınlanan fragmanıyla ise yerden yere vurulmuştu. Yeniden Call of Duty: WWII oyunuyla 2. Dünya Savaşı’na yeniden odaklanan ve halihazırda zengin oyun şirketleri arasında ilk sıralarda yer alan Activision, bu kez oyuncuların gönlünü almayı başardı.

Kısa sürede efsanevi Counter-Strike ve Battlefield serileriyle başa baş bir mücadele içerisine giren Call of Duty’nin yeni oyunu adeta gümbür gümbür geliyor. Gerek hikayesi gerekse görselleriyle hayranlarının gönüllerini Call of Duty WWII oyunuyla yeniden fethedecek olan Activison, İkinci Dünya Savaşı sırasında gerçekleşen tarihi olayları konu alacak.

ABD ordusunda görevli Er Ronald Daniels ve 1. Piyade Bölüğü’nün hikayesini anlatan Call of Duty WWII, tarihi savaş filmlerine de konu olan efsanevi Normandiya Çıkarması ve Ardenler Taaruzu gibi olayları da bünyesinde barındırıyor. Ayrıca kendi hikayesine sahip olan co-op modunun da bulunduğu Call of Duty WWII, 9 yıllık aradan sonra yeniden II. Dünya Savaşı’na dönerek bizleri de mest ediyor.

Call of Duty World at War II adıyla da bilinen ve 2017 yılının merakla beklenen en etkileyici video oyunları arasında da yer alan bu başarılı oyun, Windows 10, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için piyasaya sürülecek. Call of Duty World at War II oyununu ön siparişle satın alan oyuncular arasında da özel bir beta testi gerçekleştirilecek. Peki, Call of Duty WWII ne zaman çıkacak?

Multiplayer (çoklu oyuncu) betası ilk olarak PlayStation 4 kullanıcılarına sunulacak olan Call of Duty World at War 2, Sledgehammer Games ekibi tarafından geliştirildi. Call of Duty World at War II oyunun ilk resmi fragmanı yayınlandıktan sonra ise COD hayranları da iyice meraklanmaya başladı. Genellikle Kasım aylarında yeni oyunu piyasaya sürülen Call of Duty serisinin, WW2 oyunu da 3 Kasım 2017 tarihinden itibaren oyuncuların meraklarını heyecana dönüştürecek.

İlginizi Çekebilir :

Önce I. Dünya Savaşı ile Battlefield 1, daha sonra ise II. Dünya Savaşı ile Call of Duty WW büyük bir başarıya ulaşmıştı. İlk olarak 9 yıl önce, Treyarch tarafından geliştirilen ve inanılmaz bir ilgi ile karşılaşan Call of Duty World at War oyunu, çok daha etkileyici bir konu ve gerçekçi görsellerle devam ediyor. Peki, Call of Duty’nin bu görkemli oyunu sizce 2017 yılının en iyi oyunlarından biri olabilecek mi?

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur