Yatırım yapmaya başla!

Call of Duty: Modern Warfare’ın Devasa Boyutu Yeni Sezon Güncellemesi ile Düşürülecek

Serinin son oyunu Call of Duty: Modern Warfare için yayınlanacak 5. sezon güncellemesi, oyunun yüksek boyutunu aşağı çekmeye hazırlanıyor.
Call of Duty: Modern Warfare’ın Devasa Boyutu Yeni Sezon Güncellemesi ile Düşürülecek

FPS türünde oyun sevenlerin başlıca tercihi olan Call of Duty serisi uzun yıllardır milyonlarca kişi tarafından büyük ilgi görüyor. Seriye son olarak geçtiğimiz yılın sonlarına doğru Call of Duty: Modern Warfare oyunu eklenmişti. Bununla beraber son yıllarda Battle Royale türündeki oyunlara büyük ilgi olduğu biliniyor. PUBG, Fortnite gibi oyunların hızla yükselmesi Call of Duty geliştiricilerinin de bu türe özel oyunlar çıkarmasına zemin hazırladı.

Activision bu türe hitap eden Call of Duty: Warzone’u oyuncuların beğenisine sundu. Aradan geçen zaman içerisinde şirket oyun için yeni sezonlar yayınlıyor ve oyuncuların ilgisini canlı tutmayı amaçlıyor. Bu çerçevede önümüzdeki günlerde Call of Duty: Modern Warfare için 5. sezon güncellemesi yayınlanacak. Bu güncelleme beraberinde getirdiği yeniliklerin yanında oyunun toplam boyutunu da küçültmeyi amaçlıyor.

Oyunun Boyutu Küçülüyor

Oyunun Boyutu Küçülüyor

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone oyunlarına dair kullanıcıların başını en çok ağrıtan şey oyun boyutunun oldukça yüksek olması. Bilindiği üzere Modern Warfare kurulduğu cihazda 170 GB alan kaplıyor. Önümüzdeki günlerde yayınlanacak 5. sezon bu oranı düşürmeye hazırlanıyor. PlayStation 4 kullanıcılarının yeni sezonu indirmesi içim 36 GB alana ihtiyacı var. İndirmeyi başlatmak için toplamda 90 GB boş alan olması gerekiyor.

İndirilecek güncellemeden sonra oyunun toplam boyutunun ne olacağı bilinmiyor. Ancak mevcut boyuta göre küçülme olacağı kesin. Şirket yöneticilerinden Paul Haile, “Modern Warfare ve Warzone’un toplam boyutunu azaltmak için çalışmak bizim önceliğimiz” açıklamasında bulundu. Bu açıklamadan anlaşılıyor ki yayınlanacak olan sonraki sezon güncellemeleri de oyun boyutunu düşürmeye yönelik olacak.

5. Sezon ile beraber oyuna yeni silahlar, haritalar, ve kostümler eklenecek. Ayrıca Shadow Company grubu da yeni güncellemede yer alan yenilikler arasında. Call of Duty: Modern Warfare 5. Sezon güncellemesi 5 Ağustos tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak.

Oyunun geliştiricisi Infiniy Ward, Modern Warfare ve Warzone’da sayısı hızla artan hilecilere karşı harekete geçeceğini geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. Oyunun 5. sezonu için yayınlanan tanıtımı videodan izleyebilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Hobi - Eğlence kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum