Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Beklenen Oyun Call of Duty Modern Warfare için Multiplayer Oynanış Videosu GeldiBeklenen Oyun Call of Duty Modern Warfare için Multiplayer Oynanış Videosu Geldi

Oyun dünyasında FPS türündeki başlıca yapımlar arasında Call of Duty serisi geliyor. 2003 yılından beri onlarca yeni oyunu çıkan seri milyonlarca oyuncu tarafından beğeniyle oynanmakta. Activision, Infinity Ward, Treyarch gibi önde gelen geliştiriciler tarafından ortaya çıkarılan Call Duty’nin Modern Warfare serisinin ayrı bir yerinin olduğunu söyleyebiliriz.

Her yılın son aylarında yeni oyun sunan şirket, bu yıl yine oyuncuları kendisine çekmeye hazırlanıyor. Bu yıl seri Call of Duty Modern Warfare oyunu ile devam edecek. Bekleyişin sürdüğü şu günlerde multiplayer modu sevenleri heyecanını artıracak bir oynanış videosu geldi. Gunfight adı verilen oynanış videosu çoklu oyun modu yani multiplayer olarak oynanıyor.

Videoda iki kişilik takımların birbirleri ile küçük bir alandaki mücadelesine yer verilmiş. Etkileyici grafik kalitesi ile oyuncuyu kendisine çeken yapım, oynayandan son derece hızlı ve çevik olmasını istiyor. Paylaşılan oynanış videosu PlayStation 4 Pro’da  4K olarak kaydedilirken, gerçekçi atmosfer yaratan ses kalitesi dikkat çekiyor.

Nefes kesen oynanış videosunu paylaşan geliştirici Infinity Ward açıklamasında “Siz istediniz, biz de sizi dinledik. İzlediğiniz video, Playstation 4 Pro’da 4K çözünürlükte oynanan Gunfight modunun oyun içi görüntülerini içeriyor. Gunfight, iki kişilik takımların birbirine karşı mücadele ettiği hızlı bir oynanışa sahip yeni bir mod ve sizi bekleyen sürprizlerin sadece çok ufak bir bölümü. Daha fazlası için 1 Ağustos Perşembe gününü yapılacak COD çok oyunculu mod prömiyerini bekleyin.” ifadelerine yer verdi.

FPS meraklılarının heyecanla beklediği oyun 25 Ekim tarihinde piyasada yerini alacak. Ayrıca 1 Ağustos’ta Activision ve Infinity Ward tarafından COD Twitch kanalı üzerinden bir canlı yayın gerçekleştirilecek ve oyuna dair pek çok detay hakkında bilgilendirme yapılacak. Infinity Ward tarafından paylaşılan 5 dakikalık multiplayer oynanış görüntülerini videodan izleyebilirsiniz.


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur