Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Serinin Yeni Oyunu Call of Duty: Modern Warfare TanıtıldıSerinin Yeni Oyunu Call of Duty: Modern Warfare Tanıtıldı

Oyun dünyasının en sevilen serileri arasında Call of Duty geliyor. 16 yıldan bu yana neredeyse her yıl yeni bir oyun ile karşımıza çıkan sevilen FPS serisi, bu yılki oyununda yepyeni bir hikayeye sahip. Son yıllarda Activision, Black Ops serisine ağırlık veriyordu. Ancak bu yol serinin eski oyunlarından birisi yeniden yaratılıyor.

Call of Duty tarihinin en sevilen yapımlarından biri olan Modern Warfare, yenilenmiş yüzüyle oyun tutkunlarını karşılamaya hazırlanıyor. Oyunun ilk hali 2007 yılında sunulmuş ve bugün hala çok sayıda kişi tarafından oynanıyor. Modern Warfare serisi sonrası gelen Call of Duty oyunlarının beklentileri karşılamadığı biliniyor.

Serinin yeni oyununda yine Captain Price bize mevcut hikayenin içerisinde yardımcı olacak. Daha önceki oyunlarda olduğu gibi yine Multiplayer ve Co-Op modları yer oyuncuları kendisine bağlayacak. FPS oyunları arasında sahip olduğu atmosfer ile fark yaratan Call of Duty: Modern Warfare, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında yerini alacak.

Yapılan açıklamada yeni oyunun çapraz platform desteğine sahip olacağı ifade edildi. Oyunun çıkış tarihi için yine yılın son ayları düşünülmüş. Call of Duty: Modern Warfare 25 Ekim’de satışa sunuluyor. Oyuna dair bir fiyat bilgisi henüz açıklanmadı. Hazırlanan tanıtım fragmanını videodan izleyebilirsiniz.


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur