Yatırım yapmaya başla!

Call of Duty: Mobile’a Olan Yoğun İlginin 2020’de de Devam Etmesi Bekleniyor

Battle Royale türünün sevilen oyunlarından Call of Duty: Mobile’ın 2020’de de fırtına gibi esmesi bekleniyor.
Call of Duty: Mobile’a Olan Yoğun İlginin 2020’de de Devam Etmesi Bekleniyor

Akıllı telefonların yaygınlaşması ile beraber mobil oyun dünyası da son yıllarda büyük bir ilerleme kaydediyor. Özellikle Battle Royale türünün ise bu büyümede başrol oynadığını söyleyebiliriz. PUBG Mobile, Fortnite, Apex Legends ve son olarak Call of Duty: Mobile bu türe ait oyunlar olarak öne çıkıyor. 2019 yılının Battle Royale oyunların zirve yaptığı bir dönem olarak kayıtlara geçti. Yılın son aylarında çıkan Call of Duty: Mobile ise kısa süre içerisinde milyonlarca kişi tarafından indirildi.

Oyunların ücretsiz olması ve akıllı telefon kullanıcılarının tamamı tarafından erişilebilir olması çok büyük bir kitlenin bir araya toplanmasına zemin hazırlıyor. Call of Duty: Mobile 2019 yılının Ekim ayında çıkmasına rağmen 35 milyon gibi rekor bir indirme sayısına ulaştı. İlginin artması ile beraber oyunun geliştiricisi yeni güncellemeler ve özellikler yayınlamaya devam ediyor. Tahminler Call of Duty: Mobile’ın 2020 yılında da hız kesmeden büyümesini sürdüreceğini gösteriyor.

Call Of Duty: Mobile için 2020 Tahmini

Call Of Duty: Mobile için 2020 Tahmini

Battle Royale türünde oyunlar arasında iki yıldır en çok oynanan yapım olarak PUBG Mobile’ı gösterebiliriz. Ancak Call of Duty: Mobile’ın kısa sürede büyük yükselişi dikkat çekiyor. Oyun geçtiğimiz Aralık ayı içerisinde sadece iOS üzerinden 5 milyon kişi tarafından indirildi. Hem PUBG Mobile hem de Call of Duty: Mobile’ın geliştiricisinin Çinli şirket Tencent olduğunu hatırlatalım. Tencent her iki oyuna da kullanıcıların ilgisini çekecek yeni özellikler eklemeye devam edecek.

Dolayısıyla oyuna olan ilginin 2020 yılında hız kesmeden devam etmesi bekleniyor. Call of Duty: Mobile’ın masaüstü için sunulan COD serisindeki pek çok moda sahip olması ilginin daha da artmasına neden oldu. Önümüzdeki günlerde geliştiricinin 3. sezonu oyuncuların beğenisine sunması bekleniyor. Bu da heyecanın daha da artacağı anlamına geliyor. Uzmanlar mobil oyunlar arasındaki rekabetin daha da artacağını tahmin ediyor.

PUBG Mobile, Fortnite ve COD: Mobile, Battle Royale’ın önde gelen oyunları olarak 2020 yılında da hızla büyümesini sürdürecek. Bu artışta Call of Duty:Mobile’ın çok daha hızlı gittiğini söyleyebiliriz. Dolayısıyla yakın gelecekte oyunun rakiplerini geçtiğine ve zirveye oturduğuna tanık olabiliriz.

COD:Mobile’a Yeni Güncelleme Geliyor

COD:Mobile’a Yeni Güncelleme Geliyor

Mobil oyuncuların son dönemdeki gözdesi olan Call of Duty: Mobile için yeni bir güncelleme haberi geldi. Lunar Festival Etkinliği kapsamında oyuncular yeni tasarımlara kavuşuyor. 9 Şubat itibarıyla start alacak olan etkinlikte oyunculara PDW-57 – Lunar New Year silahının varyantı dağıtılacak. Bununla beraber etkinliğe dair pek çok temaya ve öğeye kavuşmak mümkün olacak. Oyuncuların ekipmanların tamamını kazanması için etkinlik süresi boyunca her gün giriş yapması gerekiyor.

Yeni güncelleme ile beraber oyuncuları pek çok ödül bekliyor olacak. Bununla beraber yaşanan bazı hatalar ve sorunların da giderilmesi bekleniyor. Etkinlik için giriş kayıtlarının 2 Şubat tarihine kadar yapılması gerekiyor. Bu tarihten sonra yeni etkinliğe giriş yapmak mümkün olmayacak.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.



Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Hobi - Eğlence kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükle



SAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum