Efsane Oyun Akıllı Telefonlara Geliyor: Call of Duty Mobile!

Dün itibariyle başlayan ve Cuma gününe kadar sürecek olan Oyun Geliştiricileri Konferansı (GDC), akıllı telefonları ile oyun oynamayı seven kullanıcıları sevindirecek yeni bir haber geldi. FPS temalı oyun dendiğinde akla ilk gelen yapımlardan birisi olan Call of Duty’nin mobil sürümünün geleceği duyuruldu.

Oyun devleri Tencent Games ve Activision’un işbirliği ile geliştirilen Call of Duty: Mobile, efsane serinin mobie telefonlarda hayat bulmasını sağlayacak. Günümüzde akılı telefon kullanımının hızla yaygınlaşması, oyun dünyasının da ilgisinin buraya çevrilmesine neden oluyor. PUBG, Fortnite gibi pek çok popüler oyun mobil kullanıcı trafiği ile zirveye oynamakta.

Bugüne kadar bilgisayar ve oyun konsolları üzerinden yürüyen Call of Duty serisi artık mobil cihazlarda karşımıza çıkacak. Gelecek olan yeni sürümde Search and Destroy, Team Deathmatch ve Free-For All gibi popüler oyun modlarına yer verilecek. Henüz ne zaman sunulacağı duyurulmayan oyunun OS ve Android mağazalarında önümüzdeki günlerde yerini alması bekleniyor. GDC etkinliğinde duyurulan oyunun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Paratic Piyasalar

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur