Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Cadillac 2. Nesil ATS Coupe’un Tasarım Patentini Aldı!

Cadillac, yeni ATS Coupe spor aracının tasarım patentini aldı. 2. nesil spor aracın çok güzel olacağı vektörel çizimlerden dahi belli oluyor!

Cadillac, lüks klasman araçları üzerinden üretime aldığı ATS Coupe‘un yeni neslini koruma altına aldı. GM’nin iki veya dört çekerle Alfa platformunda ürettiği spor aracı 2. nesline kavuşturuluyor. 2019 model yılı için şekillendirilecek yeni ATS, üretim zamanları içerisinde sürekli teknolojik yeniliklerle harmanlanan bir otomobil olmuştur.

Tasarım patentine baktığımızda ayrıntılar net şekilde belli oluyor. Özel bir tasarımcı bu aracın gerçek görüntüsünü renklendirerek anında çıkartabilir.

ATS’nin ön hatları Escala’dan izler taşıyor.

Patent fotolarından güzel bir karosere kavuşturulacağı net şekilde anlaşılıyor. Gizemli ön bölümde ince Led teknolojili farlar ve Cadillac’ın son geleneksel ızgarası duruyor. Coupe’nin tampon kısmında ise geniş açıklıklar olacak.

ATS’nin genelinde Camaro havası sezinledik.

Cam bölgesinden itibaren gidiş stilleri Chevy’nin kaslı sporcusu Camaro‘yu andırıyor. Bu yan cam stilinden daha net anlaşılabilir. Şık coupenin duruş itibariyle 20 inçlik bir jant grubuna sahip olacağını düşünüyoruz.

Cadillac arka kısımda da güzel işler yapacağa benziyor.

Yeni ATS’nin geniş çamurlukları buradan baktığımızda daha belirgin. Entegre rüzgarlık, yine ince stoplarla bütünleştirilmiş.

Difüzörün orta kısmına toplanan dörtlü egzoz çıkışları da yerinde bir karar olmuş.

Cadillac yeni ATS Coupe üretimini yeni platformda yapacak.

Geçtiğimiz sene tanıtılan GM platformunun 11 farklı modelde kullanacağı, tamamı elektrikli Bolt ve Volt’tan öğrenilen bilgilere dayalı olarak yapıldığı söylenmişti.

Yeni üretim noktasından bahsederlerken Buick ve Cadillac’ın kompak SUV ve lüks bir SUV inşasının da burada olacağı söylenmişti.

GM’nin ATS Coupe’de dahil olmak üzere farklı segmentlerdeki araçları elektrik gücüne dayalı, uzun menzilli sürüşler verecek.

Alınan bilgiler içerisinde araçlarda kullanılacak hızlı şarj cihazları içinde özenli bir çalışma yapılıyormuş. Amerikan bu süper coupenin gelecek sene tamamen tasarımsal anlamda bitirileceğini düşünüyorum.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Haber kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükle