Yatırım yapmaya başla!

Buz Dağlarının Erimesi Sırasında Ortaya Çıkan İnanılmaz GörüntülerDünya’nın yoğunlukla kuzey ve güney kutup bölgelerinde büyük buz dağlarına rastlamak mümkündür. Yaşanan iklimin etkisiyle oluşan buz dağlarına, gezegenin en soğuk noktalarında rastlarız. Buzullardan oluşan büyük parçaların kopması ve suda yüzmesi ile oluşan buz dağları zaman içerisindeki sıcaklık değişimleri ile eriyebilmektedir.

Görüntülerde buz dağlarının erimesiyle beraber ortaya çıkmış etkileyici anlara tanık oluyorsunuz. Bilindiği üzere küresel ısınmanın etkisiyle buzullarda erimeler meydana gelmektedir. Bu erimeler ile beraber denizlerdeki tuz dengesi bozulmakta ve Dünya’nın ikliminde bir takım değişimler meydana gelmektedir.

Havanın ısınmasıyla beraber dev buz kütlelerinin eriyerek suya karıştığı anlar etkileyici görüntülere sahne oluyor. Buzların erimelerini izlerken çığ düşmesini andırdığını görebilirsiniz. Maalesef her yıl artan sıcaklık ortalamasının etkisiyle görüntülerini izlediğiniz buzulların erimesine sıkça rastlanmaktadır.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum