Yatırım yapmaya başla!

Büyük İkramiyeyi Kazanan Kanser Hastasının Mucizevi Değişimi!

Hastalığının dördüncü evresinde olan 2 çocuk annesi kadın, bir ayda iki kez mutluluk gözyaşları döktü. Çünkü…
Büyük İkramiyeyi Kazanan Kanser Hastasının Mucizevi Değişimi!

Bir yandan kanserle mücadele ederken diğer yandan da kendisinin ve çocuklarının geçimini sağlamaya çalışan kadının kazandığı ikramiye herkesi sevindirdi. Çünkü Diane Bishop o kadar zor durumdaydı ki sağlığına odaklanması gerekirken, perakendecideki işine devam etmek ve maddi sıkıntılarla boğuşmak durumundaydı.

Aynı zamanda her ikisi de 20’li yaşlarda olan çocuklarının geleceği için endişeleniyordu. İşte böyle bir anda 20 dolar karşılığında oynadığı kuponun kendisine 1.5 milyon dolar kazandırdığını öğrendi. Ve büyük ödülden kısa süre sonra hayatının ikinci mucizesini yaşadı.

Kanadalı Diane Bishop, 1 ay içinde 2 kez hayatının en mutlu anlarını yaşadı.

Kanadalı Diane Bishop 1 Ayda 2 Büyük Mucize YaşadıÇünkü meme kanserinin dördüncü evresinde olan 2 çocuk annesi bekar anne, 1.5 milyon dolarlık ikramiye kazandı. Bu olayın üzerinden çok fazla zaman geçmemişken ikinci mucize gerçekleşti. Nitekim Diane Bishop, ilk kez tedaviye olumlu cevap vermişti.

Diane’in sağlık durumundaki olumlu gelişme, 1.5 milyonluk ikramiyeyle omuzlarından kalkan yükün en açık kanıtıydı.

Diane Bishop 1.5 Milyon Dolarlık İkramiye KazandıSonuçta; Diane artık onun için fazla ağır olan işinde çalışmak ya da nasıl geçineceğini düşünmek zorunda değil. Hastalığını dördüncü evresinde olan 2 çocuk annesi kadın, kendisinden sonra oğullarının ne yapacağını düşünme stresinden de büyük oranda kurtulmuş. Ve böylesine umutsuzken 1.5 milyon dolarlık ödülü kazanmasını insanların iyi dileklerine borçlu olduğunu düşünüyor.

Nitekim Diane Bishop’un hikayesi, geçtiğimiz Ekim ayında CBS’de yayınlanmış.

Kanser Hastası kadının Hikayesinden Etkilenenler Ona Yardım EtmişSonrasında pek çok kişi, Diane’nin çalıştığı mağazaya gidip ona tedavisi için maddi ve manevi yardımda bulunmuş. Devletin verdiği 1100 dolarlık parayla, sadece ev kredisini ödeyebilen kadın aldığı yardımlar sayesinde biraz rahatlamış. Ancak maddi sıkıntılarının tamamen yok olduğu an 1.5 milyon dolarlık ödülü kazandığı an olmuş.

Büyük ikramiyeyi kazanan kadın ilk olarak kendisini biraz da olsa rahat ettirecek elektrikli bir yatak ve koltuk almış.

Diane Bishop Büyük İkramiyeyi Kazandıktan Sonra İlk Kez İyileşme Belirtisi GöstermişTabii zorlukla çalıştığı işinden de ayrılmış. Sonuçta; dördüncü evre kanseri yenmenin mümkün olmadığını bilen kadın, maddi sıkıntılardan kurtulmanın verdiği rahatlıkla biraz daha uzun yaşayabilmeyi ümit ediyor. Ayrıca onun için dua eden herkese minnet duyduğunu belirtiyor.

Tüm bunlara ek olarak Diane, kazandığı paranın bir kısmını kanser hastaları için kurulmuş yardım derneklerine bağışlamış. Öte yandan, devletin çalışamayacak durumdaki kanser hastalarına daha çok maddi yardımda bulunması için mücadele veriyor. Biz de Diane’in mücadelesinden dolayı tebrik ediyor, bütün amaçlarına ulaşmasını diliyoruz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum