Yatırım yapmaya başla!

Yaptığı Bütçe Planı ile Hem Borçlarından Kurtuldu Hem de Para Biriktirdi!

Evli ve 2 çocuk sahibi olan kadın 1 yıl boyunca uyguladığı bütçe planı ile hem borçlarından kurtuldu hem de birikim yaptı. İşte “herkes yapabilir” diyen kadının önerileri;
Yaptığı Bütçe Planı ile Hem Borçlarından Kurtuldu Hem de Para Biriktirdi!

Hayat şartlarının ne kadar zor olduğu, hepimizin malumu. Sonuçta; milyonlarca insanın kıt kanaat geçindiği, milyonlarcasının ise borç batağında kıvrandığı bir dünyada yaşıyoruz. Ama bu durumu değiştirmek için neler yaptığımız, ne gibi isteklerimizi ertelediğimiz konusu da şüpheli!

İşin özü diyorum ki suçu başkalarına ya da başka şeylere atmadan kendimize karşı ne kadar dürüst davranıyoruz? Tam da bu noktada sizlere gerçeklerin farkına vararak alışkanlıklarını değiştirmeyi başarmış bir kadından bahsetmek istiyorum. Çünkü o çoğumuzun arkasına sığındığı para biriktirmemek için söylenen bahaneler neler bunların farkına vararak yeni yaşam tarzına başlamış.

İki çocuk annesi Morgan Woods, borçlarının giderek arttığını ve gelecek için birikimleri olmadığını görerek yeni bir karar almış.

Morgan Woods Bitçe Planına Sadık Kalarak Kişisel Finans Konusunda Başarıya UlaşmışEşi ile birlikte durumlarını gözden geçiren 30 yaşındaki Morgan Woods, borçlarını temizleyebilmek için uygulanabilir bir plan yapmış. Zamanı geldi diyerek yeni bir yaşam şekline başlayan aile, ekstra harcamalarından kurtulduklarında borçlarının hızla azalmaya başladığını görmüş.

Daha az para harcayarak kaliteli bir hayat sürmenin yollarını öğrenen kadın, çabalarının karşılığını aldığını gördükçe daha da heveslenmiş.

Taktikleri Sayesinde Borçlarından Kurtulmuş ve Birikim yapmışÇocuklarının küçülen kıyafetleri gibi kullanmadıkları eşyaları satmaya başlayan kadın eBay üzerinden epey satış yapmış. Ayrıca gereksiz yere alışveriş yapma huyunu da bırakmış. Diğer bir ifadeyle; doğru alışveriş için dikkat edilmesi gereken önemli noktaların farkına varmış. Ayrıca online anketler sayesinde de gelirini artırmış.

Sonuçta; ailesinin de desteğini alan Morgan 12 ay içinde 4000 poundluk borcunu kapatmakla kalmamış, bunun yanı sıra birikim de yapmış.

The Sun’a konuşan 30 yaşındaki 2 çocuk annesi kadın, 10.000 pound biriktirdiklerini söyleyerek miktarı yükseltmeyi planladıklarını aktarmış. Çünkü daha yüksek depozito ödeyip, daha az borcun altına girerek ev sahibi olmak istiyormuş.

Kısacası; gayet uygulanabilir bir planla borçlarını bitirip birikim yapmayı başaran kadın, isteyen herkesin bunu yapabileceğini söylüyor. Ve internet sitesinde de belirttiği gibi hikayesinin diğerlerine de ilham vermesini umuyor. Biz de Morgan’ın uyguladığı taktikleri sizlerle paylaşarak onunla aynı temennide bulunuyoruz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Kişisel Finans kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum