Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bülbüloğlu Vinç’ten Deprem Bölgesine 500 Bin TL’lik Bağış

Asrın felaketi olarak adlandırılan depremden etkilenen vatandaşlara desteğini sürdüren Bülbüloğlu Vinç'ten, yeni bir bağış geldi. Detaylar haberde...
Bülbüloğlu Vinç’ten Deprem Bölgesine 500 Bin TL’lik Bağış
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Maraş merkezli gerçekleşen depreme yönelik iş dünyasından destekler gelmeye devam ediyor. Depremzedelere maddi ve manevi destek sağlanıyor. Bu şirketlerden biri olan Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş.’den açıklama geldi.

Şirket Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyuruda bulundu.

Yapılan açıklamada “Bülbüloğlu Şirketler grubu olarak, Ülkemizde yaşanan Kahramanmaraş, Hatay merkezli ve 11 ilimizi etkileyen deprem nedeniyle zarar gören vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla, bugüne kadar toplam 577.134 TL tutarında nakdi ve ayni yardımda bulunulmuştur.” ifadeleri kullanıldı.

500 Bin TL’lik Yardım

Ayrıca Bülbüloğlu Kongre ve Otel A.Ş.’nin 15 yetişkin ve 5 çocuk depremzede vatandaşa konaklama, yemek içme ve hijyenik bakım imkanı sağladığı bildirildi.

Şirkette yapılan toplantıda söz konusu yardım tutarına ek olarak 500.000 TL daha ayni/nakdi yardım yapılması kararı alındığı açıklandı.

GCM Yatırım Banner

Bağışa ilişkin 2022 yılı Olağan Genel Kurul toplantısında pay sahiplerine bilgi verilmesine, 2023 yılı bağış sınırının yapılan/yapılacak bağışları da kapsayacak şekilde belirlenerek 2022 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısında pay sahiplerinin onayına sunulmasına karar verildiği bildirildi.

Bu gelişmelerin öncesinde Bülbüloğlu Vinç dün yeni iş ilişkisine yönelik KAP üzerinden açıklamada bulundu. 1.950.000,00 dolarlık ihaleyi kazandığını duyurdu.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.