Yatırım yapmaya başla!

Bukalemunun Renkten Renge Girdiği Slow Motion GörüntülerHayvanlar alemi çeşidiyle ve farklı yönleriyle her zaman ilgi çekicidir. Avlanma şekilleri, yaşama biçimleri ve kendilerini koruma biçimleri insanlardan çok farklıdır. Daha önceki videolarımızda hayvanlara dair birkaç bilgiye ve enteresan görüntülere yer vermiştik.

Bu videomuzda ise bukalemunun renk değiştirmesinden bahsedeceğiz. Bukalemunlar, kendilerini düşmanlarından gizlemek için kamufle olurlar ve bu kamufle olma olayını renk değiştirerek gerçekleştirirler. Her hayvanın kendini koruma biçimi farklıdır.

Bukalemunların renk değiştirmesinin bir diğer nedeni ise dişileri tarafından dikkat çekebilmektir. Yukarıdaki videomuzda bukalemunların renk değiştirdiği anlara ait görüntülere yer verdik. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum