Yatırım yapmaya başla!

Buick Tamamı Elektrikli 550 Hp Gücündeki Enspire’ı Pekin’e Getiriyor!

Buick'in son yenilikçi teknolojik birimlerle sunacağı Enspire'ın yüksek güç ve kusursuz aktarım organlarıyla gelmesi bekleniyor!
Buick Tamamı Elektrikli 550 Hp Gücündeki Enspire’ı Pekin’e Getiriyor!

Ev araçlara yönelik General Motors’tan büyük yankı uyandıracak çalışmalar ardı ardına sıralanıyor. Buick, bağlı olduğu marka içerisinde, üye olan diğer üreticilerle süper bir kombinasyon çalışamlarıyla EV dünyasına sağlam adımlarla geliyor. Crossover – SUV alanlarında boy gösteren Amerikalı marka, rakamsal olarak gayet güçlü ve yeterli menzil sunan aracını Pekin fuar alanında sergileyecek.

Cesur tasarımlarıyla ön planda olup, yenilikçi teknolojik anlayışıyla, gelecek senelere yapılacak atılımların belgeleri gösteriliyor. Enspire’ın teorik olarak bazı hız rakamları verildi. Düşünülen batarya sistemleri de kolay ve pratik kullanım bakımından oldukça iyi olacağa benziyor.

EV motorundan ziyade grafik çizgileri Enspire’ın kalitesini gösteriyor.

Bucşk Enspire EV SUV Çin

Araç kalitesi belki grafik yapısından yola çıkarak söylenemez ancak mesele Buick olduğu için bu konularda rahat açıklamalar yapılabilir. Slim far tasarımı içerisinde gördüğümüz küçük mercekler, sportif tampon ve havalı bir ızgara ile sunulacak. Kamera sistemiyle ele alınan ayna grubunun bu halde gelme ihtimalinin olduğunu söyleyebiliriz.

Buick Enspire, her ne kadar konsept olarak aksettirilse de çıkış yapısının bu olacağını düşünüyorum. Çünkü Toyota’nın FT-4X adındaki konseptinin RAV4’ün yeni hali olmasının dışında başka bir ihtimali yoktu. Buda ona benzer olacaktır.

Buick elektrik aktarım organlarına eMotion ismini verdi.

Buick Enspire EV SUV İç Mekan

İşin aslı Enspire’de konuşulacak baya bir özellik var. Donanımsal olarak tiyatro tipi oturma düzeniyle, kokpitin surround skyline yenilikçiliğin üst seviyesinde olduğu söyleniyor. 5G yüksek hızlı bağlantı ve bir Oled infotainment ekranla gelecek. Şirket yetkililerinin söylediğine göre havalı SUV, 550 beygir gücünde olacak ve 0-100 aralığını 4 saniyede alabilecek. Sistem şarjı hem kablosuz hem de hızlı şarj seçeneği ile yapabilecek.

Hızlı şarjın avantaj kısmı dolum süresinde. Buick için geliştirilen bataryalar, 40 dakika da %80 doluluk oranı sunuyor. eMotion 4×4 ile tahmini olarak 592 km menzil rakamına sahip olması bekleniyor. Bu atakların yine temelinde Buick’in GM’nin Çin ayağı için önemli bir konumda olması. Buick ile EV kavramını, şekilleri kusursuz bir SUV araçla aktarması, şirkete başarı getirecektir. O yüzden birinci ayağı için Pekin Auto Show seçildi.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum