Yatırım yapmaya başla!

Bugatti Veyron’un Bu Kopyası Orijinaline En Yakını Olmuş!

Rus bir tamirci aklına koyduğu Veyron yapımında iyi işler çıkarmış...
Bugatti Veyron’un Bu Kopyası Orijinaline En Yakını Olmuş!

En başta bu gibi işçilikleri yapan ve en önemlisi becerebilen insanları takdir ediyorum. Sadece bir tamirhaneci olarak gördüğümüz kişiler gerçek birer sanatçıdır. Zira öyle olmasa görselliğin önemli olduğu dış karoser yapımlarında metale şekil vermek zor olurdu. Bugatti’nin EB 16/4 kavramıyla oluşturulan projesi, Veyron‘un en hızlı olarak yollara çıkmasını sağladı. VW’nin himayesi altındaki üretim süreçlerinde, akla zarar Ar-Ge ve testler gerçekleştirildi.

Chiron’a tahtını bırakmadan önce Super Spor Veyron versiyonuyla Guinness Rekorlar Kitabı‘na yasal, en hızlı sokak arabası olarak kendini kaydettirdi. Biraz geçmişinden bahsettikten sonra Veyron’a benzer en iyi kopya kısmına geçelim.

Şu anda gördüklerim kaza yapmış bir Bugatti’nin tamir ediliş aşaması gibi.

Dikkat ederseniz ön kısımda eksik olan hiçbir şey neredeyse yok. Far yuvaları, ızgara kısmı, tamponun aynı oluşu, cam açıları vs. Veyron net şekilde verilmek istenmiş.

Resimlere bakarken mutlaka bir yerden kaçak olabilir diye şekillere baktım.

Boyut olarak birebirdir veya yakındır diye düşünüyorum. Çamurluğun kaputla olan uyumuna karşı, kapı ile arka kısmın birleşim noktasında çok hafif uyumsuzluk var. Bence bunu hata görmemek gerekiyor.

Eksik tarafı sadece 1001 beygir güç ve 430 km/h çıkamayacak olması.

6.0L motor değilde standart sedan üniteyle hareket edeceğini baştan söyleyelim. Arabalardan stres çarkı yapan tamirci misali, %50’si bitmiş kopya Veyron’da Rus bir kişi tarafından yapılıyor. Soğuk ülkeden baya bir sıcak çalışmalar görmeye başladık.

Aracını almak isteyene 4 bin dolara satıyor!

Kafes kısmı büyük ölçüde bitmiş spor otomobili “ben alırım devam ederim” diyenlere bitmiş halinden daha makule vereceğini söylemiş. Zaten bittiği takdirde söylenen satış rakamı 2.200.000 ruble yani 35 bin dolar.

Rusya’ya göre astronomik olan, bu kadar doları kopya Veyron’a veren çıkabilir ancak ne zaman olur bilinmez. Sonuçta emek harcanmış, çokta kötü olmayan bu benzetmeye karşı iyi yorumlar gelecektir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum