Yatırım yapmaya başla!

Bugatti’nin Amerika için Yaptığı Chiron “Zoro Maskesi” Taktı!

Bugatti, Amerika için Chiron'un özel versiyonu yaptı. Özenli bir işçilikle ele aldığı siyah Chiron, her detayı ile mükemmel...
Bugatti’nin Amerika için Yaptığı Chiron “Zoro Maskesi” Taktı!

Son zamanlarda Bugatti, özellikle Chiron hakkında pek iç açıcı haberler sunmamıştık. Fransız marka 0-400-0 gibi bir rekora imza atayım dedi ne geldiyse başına rekor denemesinden sonra geldi. Akıllara zarar güçlerin üretildiği motoru hızlanma, sürat ve duruş konusunda olabilecek en iyilerden. Kolay değil sadece motoru 25 saat çalıştırmayla 2 hafta boyunca maksimum hızında test ediliyor.

Bu arabanın lastiği dahi, üstlenen firma tarafından oluşacak hızlara karşı uzun Ar-Ge çalışmaları yapıyor. Gördüğümüz Chiron, sınırlı üretim modellerinden biri. Siyah Chiron, Amerika pazarına hazırlanan ilk versiyon. Yani özel sipariş!

Bugatti’nin saldırgan tarafı siyah renkte daha belirgin olmamış mı?

Siyah zeminli farları koyu yapısının içinde birer gizemli göze dönüşmüş.

Chiron’un çamurluktan başlayan, arka hava girişi kenarından cama bağlanan şerit rengi bu sefer kırmızı. Venom F5‘i de böyle görsek hiç fene olmaz doğrusu.

Parlak siyah jantları, Bugatti logolu kırmızı fren kaliperleriyle tamamlanmış.

Muhteşem Zoro’muzun ince Led farları otomatikman kombine uyuyor.

Amerika versiyonuna özel olarak küçükten büyüye herkesin isteyeceği bir de 1:8 ölçekli birebir oyuncağı yanında verilecek.

Amerikan Chiron’un iç kısmına geldiğimizde teknolojik unsurların yanında detaylarda yine kırmızıyla karşılaşıyoruz.

Bugatti Chiron’un fazlasıyla güzel gözüken direksiyonu da temaya uygun kaplanmış.

Spor koltuk işlemelerinin baklava deseni, kırmızı iple dikilmiş. Aynı şekilde kafalıktaki Chiron logosu da.

Siyah maskeli Zoro’muzun 8.0L 1500 hp ve 1600 nm torkluk motoru Amerika sokaklarını inletmeye hazır.

Özel sipariş Chiron’un tahmini olarak 3 ile 4 milyon $ arası fiyatlarda satılması bekleniyor.

Chiron, zenginlerin isteklerine göre farklı renklere bürünmüştü. Bir seferinde Suudi Prense yapılan Chiron, sadece siyah-beyaz renklerden imal edilmişti. Bu sefer Amerika toprakları için usta ellerde yapılan bu hız makinesi, siyah üzerine kısım kısım yapılan kırmızı parça detaylarıyla fazla ateşli olmuş.

Herhalde alamayacak oluşumuzdan ki birebir küçültülmüş oyuncağı daha cazip geldi. Ne diyelim kim alacaksa güle güle kullansın…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum