Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Brikk İmzalı Lüks Köpek Tasması

Brikk İmzalı Lüks Köpek Tasması

İnsanların aşırı pahalı ürünlere olan taleplerinin gün geçtikçe daha da arttığını, çevremizdeki hemen her alanda görebiliyoruz. Lüks, bir tutku haline gelmiş durumda. Hatırı sayılır firmalar tasarladıkları ürünlerde en çok da buna önem veriyorlar. Sadece yeni ürünlerin bu özellikle üretildiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Eski ürünleri pahalı objeler ekleyerek, yeniden tasarlamak şimdilerde daha moda. İşte öyle bir ürün var sırada!

Brikk isimli Amerikan firması, farklı tarzdaki ürünleri yeniden tasarlamasıyla bilinmektedir. Başarılı firma geçtiğimiz günlerde tekrar tasarladığı lüks köpek tasmasıyla dikkatleri çekti. Altın ve elmaslarla detaylandırılmış ürün, göz alıcı bir görselliğe sahip. Firma, üzerinde çalışacağı tasma çeşidi olarak; insan dostlarının göğüslerine geçirilen modeli seçmiş. Köpeklerin, boynunu sıkan tasma çeşitleriyle dolaşmaktan hoşlanmadığını göz önünde bulundurursak, başarılı bir çalışmanın ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Peki, siz ne dersiniz? Dilerseniz bu sorunun cevabını Brikk imzası taşıyan şık ürünü inceledikten sonra verelim.

İşte karşınızda özel olarak tasarlanmış lüks köpek tasması:

Tasarım Harikaları Yaratan Brikk

Tasarım Harikaları Yaratan BrikkÖncelikle, bu köpek göğüslüğünü yeniden tasarlamış olan firma hakkında kısaca bilgi verelim. Genel merkezi Los Angeles’te olan firma, Amerikan asıllı bir şirket olup, birçok farklı alandaki ürünü yeniden tasarlamasıyla dikkat çekiyor. İlaveten; uzman bir ekibe sahip olan Brikk’in genel yönetim başkanı da eskiden bilgisayar sistemleri tasarımcılığı yapmış olan Cyrus Blacksmith’dir. Neticede, birçok ünlü tasarımın arkasındaki isim olan Brikk, bu sefer de Buddy Belts isimli firmanın köpek göğüslüğünü tasarlayarak karşımıza çıkıyor.

Lüks Köpek Göğüslüğü

Lüks Köpek GöğüslüğüGörmüş olduğunuz lüks köpek göğüslüğü, tüylü dostlarınız için alabileceğiniz en lüks ürünlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Yüksek kalitede üretilmiş olan bu ürün, siyah renkli deriden üretilmiş ve şeritlerin alt kısmında da ultra yumuşak deriler kullanılmış. Buna ek olarak, ürün 24 ayar altın detaylarla ve elmas taşlarla donatılmış. Firmanın imzası olarak kullanılan Brikk yazısı, uçlarına birer elmas yerleştirilmiş yedigen zımbalar kullanılarak lüks tasmanın üzerine işlenmiş.

Buddy Belts’in standart ölçü çeşitliliğinde üretilmiş olan bu göğüs tasmalarının 1’den 10’a kadar olmak üzere beden seçenekleri bulunuyor. Beden 1; 1 kiloluk köpeklerin beden ölçüleri için tasarlanmış olup, 10 ise 46 kiloluk köpekler için kullanılmaktadır. Sonuçta beden 1 ile beden 4 arasındaki köpek tasmalarının fiyatı 7.000 dolar, beden 5 ile beden 7 arasındakiler 8.500 dolar olarak fiyatlandırılmış. Geriye kalan diğer beden seçenekleri ise 10.000 dolarlık fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor.

En ucuzu 7.000 dolar ve en pahalısı 10.000 dolar olan bu lüks ürünler hakkında size ne düşünüyorsunuz? Sizin de bu kadar değerli bir köpek tasması satın almak isteyeceğiniz sadık bir dostunuz var mı? Ya da bu kadar değerli olan bir ürünün köpekler için üretilmiş olması; benim gibi, size de mi anlamsız geliyor?Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Alışveriş kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum