Yatırım yapmaya başla!

Yapılan Kötü Eleştirilere Rağmen “Bright Sonuçları” Netflix’i Sevindirdi!

Netflix’in en iddialı ve en pahalı filmi olarak aylardır gündemi meşgul eden Bright, yapılan tüm eleştirilere rağmen büyük bir başarı gösterdi. İşte kanıtları;
Yapılan Kötü Eleştirilere Rağmen “Bright Sonuçları”  Netflix’i Sevindirdi!

En pahalı Netflix filmi Bright’ın izlenme sayıları, başarılı medya sağlayıcının 90 milyon dolarlık yatırımını boşuna yapmamış olduğunu gösterdi. Hem ekibin hem de yapımcısının emeklerini kara çıkarmayan sonuçlar, Bright’ın yapılan bütün olumsuz eleştirilere rağmen başarıya ulaştığını gözler önüne seriyor.

Neticede; 2018’de 80 yeni film planı olduğunu duyuran Netflix de Bright’ın geri dönüşlerinden epey memnum. Ve bu durum, yeni yılda Bright gibi daha birçok yüksek bütçeli yapımla karşılaşma ihtimalimizi ciddi seviyede artırıyor.

Bugüne kadar yaratılmış en pahalı Netflix filmi unvanını taşıyan, aylardır konuşuluyor ve heyecanla bekleniyordu.

En Pahalı Bright Filmi Oyuncuları, yönetmeni, hikayesi ve 90 milyon dolarlık bütçesi ile epey ilgi çeken film, nihayet 22 Aralık’ta izleyiciyle buluşmuştu. Hatta bu sırada Netflix Türkiye’nin orklar aramızda başlıklı Bright tanıtımı gündeme oturmuş, platformun reklamı sosyal medya kullanıcıları arasında yoğun ilgi uyandırmıştı.

Peki, Will Smith, Joel Edgerton, Noomi Rapace, Lucy Fry ve Edgar Ramirez gibi başarılı oyuncuların yer aldığı film beklentileri ne kadar karşıladı?

Bright Beklentileri Ne Kadar Karşıladı?Aslına bakarsanız; Bright konusunda izleyiciler adeta ikiye bölündü. Bazıları filmin söylendiği kadar kaliteli olmadığını savunurken bazıları da Bright’ı favorileri arasına eklediğini belirtti. Öte yandan; Bright hakkında “hayatımda gördüğüm en kötü film, Netflix parasını tam bir çöp yığınına yatırmış, 2017’nin en saçma yapımı…” gibi eleştiriler de yapılmıştı.

Fakat görünen o ki yapılan bütün kötü eleştirilere rağmen Bright, izleyicinin beğenisini kazandı.

Olumsuz Eleştirilere Rağmen 11 Milyon Kez İzlendiNitekim ABD verileri baz alınarak açıklanan rakamlara göre ilk 3 gün içinde Bright’ın izlenme sayısı 11 milyona ulaştı. Ancak 11 milyonun, yalnızca televizyon izlemeleri olduğunu, rakamın bilgisayarları ve mobil cihazları kapsamadığını belirtelim.

İlaveten; 11 milyon izleyicinin 3.9 milyonunun 18 – 34, 7 milyonunun ise 18 – 49 yaşları arasında olduğu açıklandı. Kısacası; Netflix ilk pahalı filmiyle epey eleştirilse de olumsuzluklara rağmen alkışlanacak bir başarı yakaladı.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sinema kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum