Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Efsane Dizi Breaking Bad Mobil Oyun ile Geliyor!Efsane Dizi Breaking Bad Mobil Oyun ile Geliyor!

Dizi tarihinin en unutulmaz dizilerinden biri olarak hiç kuşkusuz Breaking Bad’i gösterebiliriz. 11 yıl önce izleyici ile buluşan televizyon dizisi beş sezon yayınlandı ve dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından izlendi. Son bölümü 2013’ün Eylül ayında yayınlanan dizi, bu sefer farklı bir konsept ile karşımıza geliyor.

Geliştiricileri Sony ve FTX Games, efsane diziye mobil oyun ile yeniden hayat veriyor. Breaking Bad: Criminal Elements adı ile gelen mobil oyunun duyurusu FTX Games tarafından yapıldı. Ücretsiz olarak iOS ve Android platformlarında sunulacak yeni oyun Plamee tarafından geliştirilecek. FTX Games’in yayıncılığını üstleneceği yeni oyunda, dizinin unutulmaz karakterleri Walter White, Jesse Pinkman, Saul Goodman karakterleri yer alacak.

Bir teaser ile duyurulan yeni oyunla ilgili henüz çok fazla detaya sahip değiliz. Mobil oyunla ilgili bilinen tek bilgi strateji türüne sahip olacağı. Breaking Bad: Criminal Elements’in bu yılın sonu ya da 2020 yılı içerisinde sunulması bekleniyor. Geliştiricilerden henüz tarihle ilgili resmi bir açıklama yapılmadı.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur