Yatırım yapmaya başla!

Brady Bunch Evi Liste Fiyatının İki Katına Satıldı!

İkonik ABD dizisinin çekildiği ev, liste fiyatının neredeyse iki katına 3.5 milyon dolara satıldı. Detaylar altta;
Brady Bunch Evi Liste Fiyatının İki Katına Satıldı!

1969 – 1974 yılları arasında yayınlanan ünlü sitcom dizisi The Brady Bunch’ın çekildiği ev, 45 yıl sonra satışa çıkarıldığında “yok artık” dedirtse de malikane için liste fiyatının iki katı verildi.

Diğer bir ifadeyle, The Brady Bunch’ın 1.9 milyon dolarlık liste fiyatı bazılarına çok gelse de yeni sahibi ev için ok daha fazlasını ödemeyi kabul ederek rakamı 3.5 milyon dolara çıkardı. Buna göre, yeni sahibi The Brady Bunch için 1.885 milyon dolarlık liste fiyatından 1.615 milyon dolar fazla ödemiş oldu.

Emlak danışmanı Ernie Carswell, The Brady Bunch evinin sekiz teklif aldığını ve teklif verenlerin içinde sinema sektöründen isimler olduğunu vurguladı.

Brady Bunch Evi Liste Fiyatının İki Katına 3.5 Milyon Dolara Satıldı Hatta ABD’li pop şarkıcısı ve dansçı Lance Bass, kazanan teklifin kendisine ait olmadığını öğrendiğinde çok üzüldüğünü dile getirmişti. Her teklif verenin ön cepheyi tarihi bir koruma olarak korumayı amaçladığını belirten Carswell, çoğunun iç mekanı yenilemeyi planladığını da bildirdi. Öte yandan, Brady Bunch cephesinde evin tarihinin emlak değerinde büyük bir rol oynadığının üzeri çizildi.

CoreLogic’e göre bölgedeki tek ailelik evlerin satış fiyatı 1.134 milyon dolardı. Ama zaten TV ağı HGTV’nin bu eve 3.5 milyon dolar ödemesi de geçmişi sayesindeydi.

Brady Bunch Evi Liste Fiyatının İki Katına 3.5 Milyon Dolara HGTV'ye Satıldı Kaldı ki emlak danışmanı, HGTV’nin restorasyon için evin orijinal 1959 planlarını alacağını da söylemişti. Ayrıca Discovery CEO’su David Zaslav da bu haftaki açıklamasında TV ağının Brady Bunch evini 1970’li yıllardaki ışıltısına ulaştırmak istediğini kaydetmişti.

Gelecek günlerde evle ilgili daha çok detay vereceklerini belirten David Zaslav, Amerikan TV tarihinin bu sevilen parçasıyla eğlenceli projeler hazırlayacaklarını aktarmıştı. Sonuçta; ABD’de Beyaz Saray’dan sonra en çok fotoğraflanan ev olarak tanımlanan The Brady Bunch, içinde yeni hikayeler yaratması için 3.5 milyon dolar karşılığında TV şirketinin oldu.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.



Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Gayrimenkul kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükle



SAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum