Yatırım yapmaya başla!

Milyar Dolarlık Yardım Gecesinde Brad Pitt Khaleesi’ye 120 Bin Dolar Teklif Verdi!

Game of Thrones’un güzel Khaleesi’si Emilia Clarke’la diziyi seyredebilmek için 160 bin dolar ödendi. Ancak bu yarışa girenler arasında Brad Pitt’in de olması işleri karıştırdı! Detaylar altta;
Milyar Dolarlık Yardım Gecesinde Brad Pitt Khaleesi’ye 120 Bin Dolar Teklif Verdi!

Sean Penn’in organizatörlüğünde düzenlenen bir yardım gecesinde yaşananlar, tüm dünyanın ilgisini çekti. Zira Cumartesi gecesi yapılan galanın katılımcıları da orada yaşananlar da merak uyandırıcıydı.

Los Angeles Milk Studios’da düzenlenen galanın amacı Afrika’nın Haiti bölgesi için yardım toplamaktı. Ve birbirinden ünlü kişiliklerin katıldığı galada, Game of Thrones dizisi yıldızı Emilia Clarke’ın açık artırmaya dahil edilmesi geceyi manşetlere taşıdı.

Emilia Clarke, namıdiğer Khaleesi ile birlikte Game of Thrones’u izleyebilmek için sıraya girenler arasında Brad Pitt’in de olması herkesin dikkatini çekti.

Emilia Clarke için Açık Arttırmada Brad Pitt VardıÖyle ki popülaritesi sayesinde Instagram’a göre 2017 yılının enleri listesinde de yer alan Emilia Clarke için ünlü aktör epey uğraştı. Angelina Jolie ile boşanma süreci devam eden aktörün adının son dönemde pek çok kişiyle anılması, olayı daha da ilgi çekici hale getirdi.

Nitekim Brad Pitt, daha geçtiğimiz günlerde ilişki yaşadığı söylenen Sienna Miller’la ayrıldığı yönündeki haberlerle gündeme gelmişti.

Brad Pitt Sienna Miller Ayrılık Haberleriyle GündemdeVe gecede sürekli telefonuyla uğraşırken Emilia Clarke’ın adını duyduğunda aniden dikkat kesilip, açık artırmaya katılması kimsenin gözünden kaçmadı. Brad Pitt Emilia Clarke’la birlikte Game of Thrones’un bir bölümünü izleyebilmek için 80 bin bin dolar teklif verdi.

Ve Brad Pitt teklifini 90 bin dolara çıkartmışken Kit Harington’ın aniden ortaya çıkması tüm salonu güldürdü.

Kit Harington ile Brad Pitt Salonu GüldürdüEmilia Clarke’ın açık artırmayı kıkırdayarak izlediği sırada Brad Pitt rakamı yine yükseltti ve 120 bin dolarlık kartıyla elini kaldırdı. Fakat çekişmeli açık artırma, izleyiciler arasındaki bir çiftin 160 bin dolarlık teklifiyle son buldu.

İlaveten; eller kaldırılırken Leonardo DiCaprio’nun süreci dikkatle izlemesi ve bir Brad Pitt’e bir Emilia Clarke’a bakması dikkat çekti.

Leonardo DiCaprio Açık Artırmayı Dikkatle İzlediÖte yandan katılımcılar arasında; 2017’de servetine 34 milyar dolar daha ekleyen Jeff Bezos, Lena Dunham, Arnold Schwarzenegger, Jason Segel, Connie Britton, Patricia Arquette, Mark Burnett ve Roma Downey gibi isimler de vardı.

Açılış konuşmasında sahneye çıkan Leonardo DiCaprio, iklim değişikliği üzerinde durarak Donald Trump hakkında eleştirel yorumlar yaptı.

Sean Penn'in Haiti Yardım Gecesinde Leonardo DiCaprio Konuştu2016’da Birleşmiş Milletler tarafından İklim Elçisi seçilen ünlü oyuncu iklim değişikliğinin tehlikelerinden bahsederek “fakat deniz sondajını destekleyen Trump gibi bir başkanımız varken nasıl mücadele edebiliriz ki” sözleriyle dikkat çekti.

Bilmeyenler için Donald Trump’ın deniz dibi petrol ve doğalgaz sondaj alanlarını genişleten yeni bir başkanlık kararnamesi yayınladığını belirtelim. İlaveten; Haiti’ye yardım çalışmaları için Sean Penn’i ne kadar takdir ettiğini belirtti. Neticede; birçok ilgi çekici olayın yaşandığı galada 3 milyon doların üzerinde yardım toplandı.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sinema kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum