Yatırım yapmaya başla!

Boyner En Büyük Mağazasını Açmaya Hazırlanıyor

Boyner En Büyük Mağazasını Açmaya Hazırlanıyor

Boyner Büyük Mağazacılık, uzun zamandır gündemde bulunan bir konuya açıklık getirdi. Boyner bugün kamuoyuna yaptığı açıklamada, tarihinin en büyük mağazasını dev bir yatırımla açacağını duyurdu. Hatırlanacağı üzere Boyner, 2015 yılından bu yana büyüme ve yatırım sürecini hızlandırma kararı almıştı. Yenilenme süreci geçiren şirket, geliştirdiği stratejileri kapsamında yeni bir mağaza  açacak.

Yatırımın düzeyi hangi boyutta olacak?

Boyner’in devasa bir yatırım hedeflediğinin netleşmesinin ardından iş dünyasında, bu yatırımın hangi düzeyde olacağıyla ilgili merak artmaya başladı. Şirket yetkililerinden yapılan açıklamalara göre tam 30 milyon TL düzeyinde yatırım hedefleniyor. Şirket dev yatırım için İstanbul’un en güzide yerlerinden olan Harbiye Pangaltı’yı seçti. 40 bin metrekare büyüklüğe sahip ve içinde 5 yıldızlı otel barındıracak dev kompleks için 13 bin metrekare boyutunda özel bir alan kiralanacak.

Mağaza ne zaman açılacak?

Herkesi heyecanlandıran bu gelişmenin ardından Boyner’in bu devasa projenin açılışını hangi tarihte yapacağı da belli oldu. Şirketten gelen açıklamaya göre Pangaltı’da yapılacak olan mağaza inşaat çalışmalarının tamamlanmasının ardından 2018 yılında açılacak.

“Yepyeni bir alışveriş deneyimi yaşanacak”

Boyner Genel Müdürü Deran Taşkıran, Boyner’in yatırımlarıyla ilgili olarak bugün kamuoyuna açıklamalarda bulundu. Taşkıran yaptığı açıklamada, Boyner’in 2015 yılından bu yana yenilenme girişimlerine başladığını ve bu girişimler sonucunda radikal kararlar aldıklarını söyledi. Yeni yatırımlar hedeflediklerini belirten Taşkıran, daha fazla alanda ve mağazada müşterilerle beraber olacaklarını dile getirdi. Dünyanın önde gelen markalarını Boyner’de buluşturduklarının altını çizen Taşkıran, yaklaşık 30 milyon lira düzeyinde dev bir yatırım gerçekleştireceklerini vurguladı. Açıklamalarının devamında ise Taşkıran, Pangaltı’da açılacak olan yeni mağazada müşterilere yepyeni bir alışveriş deneyimi yaşatacaklarını ifade etti.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Alışveriş kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum