Yatırım yapmaya başla!

Bowlus Road Chief’in Yeni “Endless Highways” Karavanı Çok Havalı!

Bowlus Road Chief'in en yeni karavanı Endless Highway en parlak ve lüks haliyle geldi.
Bowlus Road Chief’in Yeni “Endless Highways” Karavanı Çok Havalı!

Bize göre para harcamada sınırı olamayan sektörlerden birisi de karavancılıktır. Tamamen doğal yaşamı keşfetme çabasıyla yola 5 kuruş ile çıkarsanız işin sonunda muhtemelen cebinizden 20 kuruş çıkacaktır! Bowlus Road Chief‘in alanı tam olarak sizi bu çaresiz çerçeveye sokan modellerle dolu. Son eseri Endless Highways, uçak gövdesi tasarımın yanında, retro tarzı gerçek karavancıları kendisine çekecek.

Fiyatına sonra değineceğiz ancak “aşırı pahalı” olduğunu başta söyleyelim. Hatırlatma maksatlı; dediğimiz gibi taşınabilir evlerde harcama sınırı yoktur. Bazıları öyle bir dizayn ediliyor ki, evinizden uzakta senelerce yaşayabileceğiniz cinsten. Ancak onun için GEV Patagonia gibi bir ürüne 465.000 dolar vermek zorundasınız. O zaman parlak karavanımız Endless Highways’te neler sunulmuş ona bakalım!

Havadaki uçağın yörüngesini şaşırtacak kadar parlak olan dış gövdesinden söz edelim.

Bowlus Road Chief Endless Highway KaravanEndles Highways’in dış karoseri alüminyum ve uçak perçinli bir kalıp içerisinde. Monokok bir yapıda ve 1.496 kg ağırlığında. Ne var ki Endles aşırı havalı duruyor.

Bowlus Road Chief mobil evi, çok uzaklarda yaşam sürebileceğiniz şekilde dizayn etmiş.

Bowlus Road Chief Endless Highway Karavan İç MekanıFazla meraklandırmadan satış fiyatının 185.000 dolar olduğunu söyleyelim. İsterseniz 20-30 bin dolar daha ekleyerek Lamborghini Urus SUV alabilirsiniz! Aracın iç dizayn ögelerinden bahsetmeden elektrik enerji sisteminden bahsetmek istiyoruz. Uzak ve kamp dışı bölgelerde en çok zorluk çekilecek şeylerden birisi elektrik. Onun için şirket 4 kWh‘lık lityum-iyon fosfat pilli bir güç sistemi kurulumu yapmış. Enerjiyi artırmak için 120 watt’lık güneş panellerine yönelinebilir.

Bunlar sayesinde depoladığınız enerji 1 hafta yetecek.

Bowlus Road Chief Endless Highway Karavan Yaşam AlanıÇekme karavan Endless Highways‘in içerisinde çoğu kısımda elektrik fişleri bulunuyor. 2.000 watt‘lık bir sinüs dalgalı invertör, 3G/4G mobil yönlendirici, Wi-Fi sistemi ve USB portları bulunuyor. Kahverengi deri koltukları dış kısımdaki retro havayı tamamlıyor. İşi bittiğinde katlanabilir yemek maması, ayrı bir kanepe, küçük bir mutfak, duş, wc gibi temel olan her şey araçta bulunuyor.

Şirketin koyduğu 185.000 dolarlık fiyat etiketi kimine göre normal gelebilir. Ancak yine de Bowlus, aylık yaklaşık 1.000 dolar taksitle buna sahip olabileceğinizi söylüyor. Parlak gövdesi ve uçak tarzı dokunuşlarıyla hissiyatta 10 puanı hak ediyor. Karavan almak isteseniz Endless Highways’i tercih eder miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum