Bowler’ın Sıradaki Yeni Aracı Land Rover Defender V8 Guns!

Ünlü off road araç geliştiricisi İngiliz Bowler, yeni ürünün Defender V8 üzerine yapılacağını haber verdi. İşte detaylar...

Heyecanımızı biraz artırmak ve meraklandırmak amaçlı tek bir resimle çıkış haberi verilen Defender Guns, Bowler’ın yeni oyuncağı olarak üretilecek. İngiliz araç geliştirme şirketi Bowler’ı kısaca sizlere tanıtalım. 1985 yılında kurulan firmanın işi Land Rover Defender ve Range Rover şasisini kullanarak off road araçları ortaya çıkarmak.

Tomcat’in tasarımı ile başlayıp dünyaya kendini tanıtılan Bowler’ın Range Rover Sport Nemesis dönüşümüne şahit olmuştuk. Değişen karoser parçaları rastlayamayacağınız bir Sport’un ortaya çıkmasını sağlamıştı. Şirket yine ortama damga vuracak, Defender V8 üzerine değişik bir yol aracı yapmayı planlıyor.

Bowler Defender V8 Guns’ın Off Road Aracı Olmayacağı Söylendi

Bowler Defender V8 Guns'ın Off Road Aracı Olmayacağı Söylendiİngiliz araç geliştirme şirketinin yaptıklarını buradan incelerseniz araçların ne kadar değişime uğradığını görürsünüz. Son ürünü olan Range Rover Sport’un Paris Dakar Rallisi’ne hazırlanışını incelerken hafifliğin yanında süspansiyon, lastik, kabin ve maksimum direnç gösterecek şasiyle ürettiği bilgilerini almıştık.

Dediğimiz gibi Defender daha çok yol aracı olarak düşünülmüş. Bowler’ın gelecek aracının yine wide-body karoser anlayışıyla oluşturacağını bu tek kare resimde fark edebiliyoruz.

Dikkat edersek çamurluk ekleriyle aracın lastikleri genişletilmiş. Odaklandığımız diğer kısım ise karanlık ortamda marka logosunun ışıklı halinin harika durduğu!

Land Rover’ın alt yapısını kullanarak kendine özel araç geliştirin Bowler’den konuşurken aynı kulvarda olan Ares Dizayn aklımıza geliyor. O da en son Mercedes G Serisi’ni kullanarak çok farklı duran X-Raid‘i tanıtmıştı. Ayrıca bu iki firma motor üniteleriyle de oynayarak standartların üstünde rakamlar verebiliyor.

Şimdilik Bowler’ın Defender V8 Guns’ı hakkında verebileceklerimiz bu kadar. SUV’un oluşumunun bittiğini, sadece son rötuşlarının yapıldığını düşünüyoruz. Bakalım karşımıza nasıl bir şey çıkacak!

Paratic Piyasalar

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı