Yatırım yapmaya başla!

Boston Dynamics’in Kapı Açan Robot Köpeği SpotMini ile Tanışın!Robot üretimi dendiğinde dünyada akla ilk gelen firmalardan biri olan Boston Dynamics son olarak piyasaya sürdüğü köpek robot ile adından söz ettiriyor. SpotMini adıyla piyasaya sürülen robota eklenen özellik takdir edilesi bir durum.

SpotMini’nin üzerine yerleştirilmiş mekanizma ile robot önüne çıkan kapıları rahatlıkla açabiliyor. Robota böyle bir özelliğin eklenmiş olması işlevselliğini büyük ölçüde arttırıyor. Önümüzdeki günlerde bu robotların yaygınlaşmasını özellikle güvenlik sektöründe devrim olarak tanımlayabiliriz.

Videodan görüleceği üzere SpotMini üzerindeki kameraları ve sensörleri sayesinde kapı kolunun yerini algılayıp rahatlıkla kullanabiliyor. Robot köpekğin kapıyı açmasıyla beraber arkadaşı kapıdan geçiyor. Boston Dynamics’in önümüzdeki günlerde daha ne gibi süprizlerle karşımıza çıkacağını merak ediyoruz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum