Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Borsalar Onu Paylaşıyor! Gözde Coin 2024 Zirvesine Yaklaştı!

PEPE fiyatı, dünyanın önde gelen kripto borsalarının sosyal medyadaki paylaşımlarının da desteğiyle 2024 zirvesine bir adım daha yaklaştı. Detaylar haberde;
Borsalar Onu Paylaşıyor! Gözde Coin 2024 Zirvesine Yaklaştı!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

PEPE’nin sosyal baskınlığı ve gördüğü ilgi düzeyi 20 Şubat’tan bu yana artış eğiliminde görünüyor. Bu hafta içinde dünyanın önde gelen pek çok kripto para borsası, sosyal medya platformu X’teki resmi hesapları üzerinden PEPE ile ilişkili paylaşımlarda bulundular.

Artan sosyal hakimiyetin yanı sıra sosyal medyada altcoinden bahsedilme oranının artmasının, meme coininin kazanımlarını katalize edebileceğine dikkat çekiliyor.

PEPE’ye Zincir Üstü Ölçüm ve Sosyal Medya Desteği

PEPE fiyatı, geçen ay yüzde 22 yükseliş göstermekle birlikte geçtiğimiz hafta neredeyse hiç değişim yaşamadı. Kurbağa temalı meme coin, borsaların kendisiyle ilişkili X paylaşımlarıyla ilgi artışı yaşadı ve altcoinin sosyal hakimiyetinde bir artış görüldü.

Kripto analitik platformu Santiment’ten alınan veriler, 20 ila 23 Şubat tarihleri arasında sosyal baskınlığın arttığını ortaya koydu.

PEPE'nin Sosyal Medya Baskınlığı Giderek Artıyor
Kaynak: Santiment

Artan sosyal hakimiyete PEPE fiyatındaki artışın eşlik etmeye başladığı görülürken aynı zamanda, hacimde bir artış ve borsalardaki PEPE arzında bir azalma gözlenmesinin altcoin için yükseliş tezini desteklediği üzerinde duruluyor.

GCM Yatırım Banner

Yakın zamanlı sosyal medya paylaşımlarında, dünyanın en büyük kripto para borsası konumundaki Binance, 700 bin PEPE ödüllü bir bilgi yarışması duyurdu. Bitstamp ve OKX ise eğlenceli PEPE paylaşımlarında bulunan diğer önemli borsalar oldular.

Binance PEPE Ödüllü Yarışma Tweeti
Kaynak: X / @binance

PEPE Fiyatı Yılın En Yüksek Seviyesini Yeniden Görebilir

Kripto analisti Ekta Mourya, PEPE fiyatının 11 Ocak’ta 2024 zirvesi olan 0,00000150 dolara ulaştığını ve o zamandan itibaren bir geri çekilme yaşadığını belirtti. Son iki gün içinde ise bu zirveye doğru yeniden yükselişe geçen fiyatın, Cuma günü içinde 0,00000141 dolara tırmanarak 0,00000150 dolar hedefine adım adım yaklaştığını ifade etti.

Hareketli ortalama yakınsama ıraksama (MACD) göstergesinin de PEPE’de pozitif momentum olduğunu ortaya koyduğunu söyleyen analist, olası bir düzeltme durumu için de bilgilendirmede bulundu.

Böyle bir durumda PEPE fiyatının sırasıyla 0,00000111 dolar ve 0,00000101 dolar bölgelerinde destek bulabileceğini sözlerine ekledi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.