Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Borsadaki Beton Şirketi Bayilik Sözleşmesini İmzaladı

Yeni halka arz olan Meka Beton Santralleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den Distribütörlük sözleşmesi açıklaması geldi. Detaylar haberde...
Borsadaki Beton Şirketi Bayilik Sözleşmesini İmzaladı
HABER GİRİŞ

Yakın bir zamanda halka arz olan şirket Meka Beton Santralleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş, Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden bayilik (Distribütörlük) sözleşmesi hakkında açıklamada bulundu.

Şirket, yüzde 100 bağlı ortaklığı Meka İthalat İhracat Pazarlama ve Ticaret A.Ş. ile Japonya merkezli Sumitomo Corporation’ın iştiraki Sumitec İnternational arasında sözleşme imzalandığını açıkladı.

Yapılan açıklamada Avrasya pazarında Kırma Eleme Tesisi Satışı konusunda Bayilik(Distribütörlük) sözleşmesi imzalandığı duyuruldu.

Söz konusu duyuruda şu ifadeler kullanıldı:

“Söz konusu Bayilik(Distribütörlük) Sözleşmesi kapsamında satışa konu olacak ürünlerin üretimi ve tedariki Şirketimiz tarafından karşılanacaktır.”

GCM Yatırım Banner

Haftalık bazda kayı yüzde 5’ye yaklaşan şirketin hisseleri (MEKAG) bugün kapanışı 64,5 TL’den yaptı. 25 TL’den halka arz hisseler, 93,8 TL’yi görmüştü.

Şirketin hisseleri aylık bazda yüzde 4,73 değer kaybetti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.