Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Kartondan Yapılmış Uzaktan Kumandalı BMW Z4’ün Maketi: Siz de Yapabilirsiniz!

Videoda izlediğiniz gibi uzaktan kumandalı BMW Z4'ün maketi yapılıyor. Bu maket aslında hepimizi biraz heyecanlandırıyor.
Son Güncelleme: 
Yorum

Oyuncaklar, gün geçtikçe yenileniyor ve çocukların ilgisini fazlasıyla çekiyor. Fabrika yapımının haricinde bir de bu oyuncakların elde yapılabilir olanları var. Bu videomuzda elde yapılabilen bir oyuncaktan bahsedeceğiz.

Videoda izlediğiniz gibi uzaktan kumandalı BMW Z4’ün maketi yapılıyor. Öncelikle taslak kesilecek olan kartonun üzerine çiziliyor. Daha sonra çizilen parçalar kesiliyor ve yapıştırılması gereken kısımlar yapıştırılıyor.

İçerisine uzaktan kontrol edilebilecek bir düzenek kuruluyor ve uzaktan kumandalı oyuncak arabanın yapımı sonlanmış oluyor. Yukarıdaki videomuzda uzaktan kumandalı arabanın yapım aşamalarını izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu