Yatırım yapmaya başla!

Kartondan Yapılmış Uzaktan Kumandalı BMW Z4’ün Maketi: Siz de Yapabilirsiniz!Oyuncaklar, gün geçtikçe yenileniyor ve çocukların ilgisini fazlasıyla çekiyor. Fabrika yapımının haricinde bir de bu oyuncakların elde yapılabilir olanları var. Bu videomuzda elde yapılabilen bir oyuncaktan bahsedeceğiz.

Videoda izlediğiniz gibi uzaktan kumandalı BMW Z4’ün maketi yapılıyor. Öncelikle taslak kesilecek olan kartonun üzerine çiziliyor. Daha sonra çizilen parçalar kesiliyor ve yapıştırılması gereken kısımlar yapıştırılıyor.

İçerisine uzaktan kontrol edilebilecek bir düzenek kuruluyor ve uzaktan kumandalı oyuncak arabanın yapımı sonlanmış oluyor. Yukarıdaki videomuzda uzaktan kumandalı arabanın yapım aşamalarını izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum