Yatırım yapmaya başla!

BMW’nin Spartanburg Tesislerinde Şüpheli Ölüm!

BMW'nin dünyadaki en büyük üretim tesisi olan Spartanburg'un boyahane kısmında bir ceset bulundu!
BMW’nin Spartanburg Tesislerinde Şüpheli Ölüm!

Bu gibi tesislerde güvenlik aşamaları ve önlemleri normalde çok sıkı tutulur. Giriş çıkışlarda x – ray gibi elektronik denetimler herkese uygulanır.  Automotive News‘in haberine göre Amerika BMW tesislerinde bir kişi ölü bulunmuş ve şu anda bunun nedenlerinin araştırıldığını bildirildi. BMW’de, işçilerin can güvenliği adına ve çalıştıkları koşullar göz önüne alınarak, farklı birçok önlemler bulunuyor.

Olay Alman markanın Amerika Spartanburg tesislerinde yaşanmış. Boyahane bölümüne gelen bir çalışan yerde yatan cansız bedeni görüp, yetkililere haber vermesiyle olayın ortaya çıktığı söylendi. Daha da ilginç ve marka açısından can sıkıcı durum, ölen kişinin BMW çalışanı olmaması!

Tesisin boya birimi kısmında bulunan cesetin kimliği belirlenmesi için çalışmalar başlatılmış.

Çalışan olmadığı için bu sefer polis o kişinin neden orada olduğu ve cinayete kurban gitmiş olabileceğini düşünüyor. Olayın boyahanenin iç kısımlarında gerçekleşmesi, zehirlenme şüphesini de artıyor.

Kuzey Amerika Spartanburg tesisinde bir süreliğine üretim askıya alındı.

Montaj hattının bir süreliğine durdurulmasından sonra faaliyete geçilse de boya birimi sanırım belli süre daha kapalı kalacak. Yaşanan trajik ölüm BMW’nin can damarında meydana geldiğini söyleyebiliriz. Tesiste, X – SUV modellerin üretimi yapılıyor ve BMW’nin dünyadaki en büyük montaj hattına sahip fabrikası olarak geçiyor.

Yani X3, X4, X5 ve X6’nın üretim süreçleri burada gerçekleşiyor ve %70’i yurtdışı pazarlarına ihraç ediliyor. Hatırlarsanız BMW’nin Amiral SUV modunadaki X7 modelinin fabrikasyon aşama görüntüleri buradan gelmişti.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum