Yatırım yapmaya başla!

BMW ve Rolls Royce’nin “Business Class”a Düşündüğü Bottoms Up İçeçek Sistemi!

BMW İndividual ekibi, 7 Serisi ve Rolls Royce modellerine düşündüğü pratik içki dolumu oldukça dikkat çekici...
BMW ve Rolls Royce’nin “Business Class”a Düşündüğü Bottoms Up İçeçek Sistemi!

Muhtemelen şimdi bahsedeceğimiz yenilik BMW X7- 7 Serisi‘nde, Rolls Royce’nin de her modelinde olabilir! Özellikle İngiliz markanın ne için bu dünyada olduğunu en basit Konyak Etkiliği’nden anlayabiliriz. Araçlarında en ufak kusuru kabul etmeyen ve premium sınıfta liderliği bırakmayan Rolls Royce‘ye değişik diyebileceğimiz bir konfor paketi geliyor.

Üst sınıf paket olarak modellere verilen “individual” bireysel özelliklere, BMW’nin de dahil olacağı Bottom Up fıçı bira sistemi getiriliyor. Aşağıda başlığımızın altında vereceğimiz videodan arkada oturan yolcular için getirilecek yeni içeçek özelliğini daha iyi anlayabiliriz.

BMW’nin Yeni Sistemi Uygulayıp Uygulamayacağı Tam Olarak Belli Değil

Videoda gördüğümüz gibi özel cam bardakların alt kısmına yapılan mekanizma ile Bottom Up biraları bu şekilde dolduruyor. Dünya çapında hızlı dolum için kullanılan bu sistemin bir araca uyarlanışı güzel olabilir.

Yukarıda dediğimiz gibi Bottom Up her modele getirilecek bir özellik değil. Çift rezervuardan oluşan ekipman, içeçeklerin yukarından aşağı koyma zorluğunu tamamen ortadan kaldırıyor.

Cam bardağı hazneye doğru ittiriyoruz, düğmeye basıyoruz ve içeçek alttan doluyor! Hareket halindeki bir otomobilde olabilecek en kolay bardağa içecek koyma yöntemi.

Rolls Royce ve BMW’de İstediğinizi İçip Değişik Karışımlar Yapabilirsiniz!

İlk başta orta konsol altına yerleştirilen bu mekanizmanın sadece alkol için yapıldığı algılanabilir. Bence ne isterseniz koyabilirsiniz! Nasıl ki votka – portakal suyunu ayrı koyup karışık kokteyl yapabiliyoruz, istersek daha değişik gündelik içeçeklerden de koyabiliriz.

Düşünce bizce güzel.  Keşke Bottom Up’ın en azından orta sınıf araçların donanımlarına koyulsa. Hareket halindeki bir arabada sıvı bir şeyi bardağa koymak zor olabiliyor. Diğer taraftan depolara önceden koyacağımız belirli miktarlardaki içeçekler sayesinde, yerimizden kımıldamadan bardakları doldurmak fikri bizce süper! Sizce?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum