Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

BMW Motorrad Vision Next 100 Motosiklet ile Geleceği Keşfedin!

BMW Motorrad Vision Next 100 Motosiklet ile Geleceği Keşfedin!

Otomotiv teknolojisinin hayallerimizin ötesine ulaştığı bugünlerde, sektörün öncü firmaları arasındaki yarış da kızışmış durumda. Otonom teknolojisiyle üretilen süper arabaların ve dünyanın ilk sürücüsüz otobüsü Mercedes CityPilot gibi geleceğe ışık tutan diğer araçların yanı sıra, özgürlüğün temsili niteliğindeki motosikletler de bu değişimden paylarına düşeni fazlasıyla alıyorlar. Gelecekte ayağımızı yerden kesecek en çılgın ulaşım araçları arasında yer alan hoverbikeler henüz resmi olarak piyasaya sürülmeseler de üst düzey firmaların kara ile temas eden konsept modelleri, bu inanılmaz araçları aratmıyorlar.

BMW i8 Spyder Concept gibi geleceğe ışık tutan otomobiller üreterek rakiplerine gözdağı veren BMW, şimdi ise yeni nesil motosikletiyle sektörün hakimi olmaya çalışıyor. BMW Motorrad tarafından meydana getirilen ve Vision Next 100 olarak adlandırılan bu eşsiz motosiklet, Alman devine olan hayranlığınızı daha da arttıracak. Şimdi dilerseniz BMW Motorrad Vision Next 100 motosikletiyle geleceği keşfedelim.

İşte huzurlarınızda BMW Motorrad Vision Next 100:

BMW R32 Motosikletlerinden İlham Alınan Tasarımı

BMW R32 Motosikletlerinden İlham Alınan TasarımıBMW Motorrad Vision Next 100 modeli bizlere, biraz markanın başlangıç motorlarını hatırlatıyor. Özellikle de BMW’nin 1923 yılında piyasaya sürmüş olduğu R32 motosikletlerinden ilham alınan üçgen şeklindeki siyah renkli kasasıyla retro bir hava yaratıyor. Markanın bugüne kadar üretmiş olduğu en etkileyici motosikletlerden bir tanesi olan Vision Next 100 modelinin bilimkurgu filmlerinden fırlamış görünümünün yanı sıra, sürücüsünü zorlu hava şartlarından koruyan yapısı, karbon fiber gövdesi, LED aydınlatmaları da bu güzelliği daha da özgün bir motosiklet haline getiriyor.

DÜNYANIN EN PAHALI ELEKTRİKLİ BİSİKLETLERİ VE MOTOSİKLETLERİ İÇİN TIKLAYIN.

Dijital Asistan Sistemleriyle Güvenli Bir Sürüş Deneyimi Sunuyor

Dijital Asistan Sistemleriyle Güvenli Bir Sürüş Deneyimi SunuyorFlexframe olarak adlandırılan monokok gövdesi, metal reflektörleri ve karbon fiber kanatları ile oldukça etkileyici bir motosiklet olarak karşımıza gelen Vision Next 100, sürüş teknolojisiyle de sektörde fark yaratmayı başarıyor. Tırnaklı lastikleriyle titreşimi en aza indiren, sürücü kontrolü kaybetse bile devrilmeyen bu eşsiz motosiklet, dijital yardımcılarıyla da gelecekten gelen bir model olduğunu bizlere kanıtlıyor. Dijital sürüş asistanı, sürücüyü risklere ve acil durumlara karşı uyarıp, yeri geldiğinde kontrolü ele alarak güvenli bir sürüş gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyor. Dijital vizör ise yol takibini rahatlıkla gerçekleştirebilmenizi sağlıyor.

BMW Motorad Vision Next 100 Motosikleti Ne Zaman Satışa Sunulacak?

BMW Motorad Vision Next 100 Motosikleti Ne Zaman Satışa Sunulacak?Olağanüstü özelliklerine, zorlu koşullarda sürücünün etkilenmesini önleyen motosiklet tulumunu da ekleyen BMW Motorad Vision Next 100, sıfır emisyon özelliğiyle de çevre dostu bir motosiklet olarak tarihe geçiyor. Daha şimdiden güvenli ve konforlu bir şekilde, özgürlüğe doğru tam gaz yol almak isteyenleri heyecanlandırmayı başaran BMW Motorrad Vision Next 100 modelinin 2021 yılında satışa çıkarılması bekleniyor.

Merak edenler için eşsiz BMW Motorad Vision Next 100 modelinin tanıtım videosu: 

Göz alıcı tasarımının yanı sıra, büyüleyici teknolojik özellikleriyle de video oyunlarındakine benzer bir sürüş deneyimine imkan tanıyan Vision Next 100 motosikleti, yeni nesil özgürlüğün habercisi niteliğinde. Tamamıyla güvenli bir seyahat sunan bu muhteşem motosiklet ile dünyanın keşfedilmeyen güzelliklerine doğru masalsı bir yolculuğa ne dersiniz?Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum